خرید شال فرار به جلو با تبليغات برپايي جنگ عليه لبنان

با رسوايي مالي و سياسي «اولمرت»، نخست‌وزير برکنار شده اسرائيل و جانشيني «ليوني»، وزير خارجه سابق اين رژيم که بموقع از تشکيل کابينه اظهار نااميدي کرده است، مقامات اين رژيم، دست به مانورهاي تبليغاتي خطرناکي زده‌اند.
 
به گزارش سرويس بين‌الملل «» به نقل از روزنامه «الاتحاد» چاپ امارات، ژنرال «گادي ايزنكوت»، فرمانده پايگاه نظاميان اسرائيل در شمال سرزمين‌هاي اشغالي در همين زمينه گفته است: ما توانايي آن را داريم كه لبنان را به يكباره نابود كنيم.
 
او كه با روزنامه عبري «يديعوت آحارنوت» سخن مي‌گفت، افزود: حسن نصرالله بايد براي هر گفته خود 30 بار فكر کند، بعد ما را تهديد كند. او همچنين مدعي شد: همه 160 روستاي نزديک رود ليتاني، پايگاه نظامي هستند و در نخستين گام، اين روستاها مي‌‌توانند اهداف موشك‌هاي اسرائيل باشند.
گادي افزود: آنچه گفتم، در مقياس بزرگتر سوريه را هم شامل مي‌شود.
 
بنا بر اين گزاش، سايت «العرب آنلاين» كه از لندن حمايت خبري مي‌شود، در اين باره نوشته است: اسرائيل پيشرفته‌ترين تجهيزات راداري و ضد موشكي را در چندين نقطه نزديك به تأسيسات اتمي «دايامونا» مستقر كرده و بخش‌هايي از اين سيستم نيز در حال نصب و راه‌اندازي است.
 
اين سايت كه منبع خبر خود را روزنامه «معاريو» چاپ اسرائيل مي‌‌داند،‌ مي‌افزايد: اين سيستم راداري، پيشرفته‌ترين نوع خود در منطقه است و آمريكايي‌ها، نقش اصلي در تأمين نيازهاي بعدي اين سيستم به عهده دارند.
«العرب آنلاين» مي‌افزايد: اين اقدام در پي تهديدات ايران انجام شده و بدون شك، با گفته‌هاي رئيس‌جمهور ايران بي‌ارتباط نيست.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید