خرید شال وكيل دايي:پذيراي اظهار ندامت مايلي‌‏كهن هستيم!

وكيل علي دايي گفت: اگر قانون براي محمد مايلي كهن ملاك است،‌ وي حالا بايد حكم قانون را بپذيرد و در راستاي رفع اثر كردن حكم قطعي صادر شده از سوي قاضي از علي دايي معذرت خواهي كند.

عسگري پيش بين در گفت و گو با ايلنا، در خصوص شايعه اعلام رضايت علي دايي از محمد مايلي كهن كه از سوي نزديكان وي در برخي نشريات عنوان شده بود گفت:‌ در شرايط فعلي اگر علي دايي بخواهد از شكايت خود و حكم صادره از سوي دادگاه گذشت كند و رضايت بدهد و بار ديگر شاهد مصاحبه هاي محمد مايلي كهن عليه خود باشد چه كسي پاسخگو خواهد بود؟

وي ادامه داد:‌ وقتي قاضي دادگاه در حكم خود اعلام مي‌‏كند محمد مايلي كهن به عنوان متهم اين پرونده در جريان بررسي اتهامات خود نسبت به علي دايي جري‌‏تر شده است چگونه ممكن است موكل من از او اعلام رضايت كند. در حالي كه هيچ نشاني از اظهار پشيماني از سوي متهم ديده نمي شود.

عسگري پيش‌‏بين اضافه كرد:‌ آقاي مايلي كهن در حالي كه محروم از انجام مصاحبه در خصوص مسائل ورزشي،‌ كارشناسي فوتبال و موارد ديگر است، در يك مانور تبليغاتي اعلام مي كند “در پاسخ به تماس رسانه هاي خارجي به پيشنهاد مصاحبه آنها پاسخ منفي داده‌‏ام و اگر قرار است مصاحبه اي انجام دهم اين كار را در ايران مي كنم.” در حالي كه وي به كلي از انجام مصاحبه با رسانه هاي داخلي و خارجي محروم است.

وكيل علي دايي گفت:‌ در مصاحبه قبلي خود اتهام محمد مايلي كهن را طبق اعلام راي دادگاه ادعاهاي دروغ عنوان كردم كه گويا برخي از روزنامه ها اين گفته مرا مورد انتقاد قرار داده بودند در حالي كه بيان كلمه نشر اكاذيب به مراتب ناپسندتر از دروغگو است. اما بسياري از نويسندگان نشريات ورزشي جاي اينكه احترام موي سپيد مايلي كهن را حفظ كنند درصدد ايجاد تنش بودند.

با اين همه براي قانون موي سپيد و سياه فرقي ندارد. محمد مايلي‌‏كهن اتهاماتي را عليه علي دايي مطرح كرد و در دادگاه نتوانست آنها را ثابت كند و حالا مجرم شناخته شده است. با اين حال در اين شرايط اين محمد مايلي كهن است كه بابت چنين حكمي متضرر شده و اگر مي خواهد علي دايي از شكايت خود منصرف شود بايد در اين ارتباط اظهار ندامت و پشيماني كند.

علي دايي و بنده به عنوان وكيل وي نيز با روي باز پذيراي اين موضوع هستيم و هرگز دوست نداريم اين پيشكسوت و مربي ارزشمند كشورمان با چنين محدوديت هايي مواجه باشد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید