خرید شال کبدی و فوتبال ساحلی شانس دارند

ستاد بازیهای آسیایی و المپیک این هفته در خصوص حضور تیم‌های ورزشی کشورمان در نخستین دوره بازیهای ساحلی آسیا در اندونزی تصمیم‌گیری خواهد کرد.

به گزارش خبرنگارمهر، علی رغبتی مدیرکل دفتر برنامه ریزی سازمان تربیت بدنی با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به عضویت ایران در شورای المپیک آسیا، ملزم هستیم در رویدادهای آسیایی حضور فعالی داشته باشیم از همین رو در صدد هستیم در برخی از رشته‌ها با رعایت عرف و شان کشورمان در نخستین دوره بازیهای ساحلی آسیا شرکت کنیم.

وی اضافه کرد : درنشست اعضای هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک که احتمالا ظرف هفته جاری برگزارخواهد شد، این هیئت پیشنهاد خود را در خصوص تیم‌های اعزامی به بازیهای ساحلی آسیا ارائه خواهد داد و ستاد بازیهای آسیایی و المپیک در این زمینه به تصمیم‌گیری خواهد پرداخت.

رغبتی تصریح کرد : تاکنون با توجه به شرایط فنی و رعایت شان وعرف کشورمان تیم‌های فوتبال ساحلی و کبدی که از جایگاه بالایی در سطح آسیا برخوردارند برای حضور درنخستین دوره بازیهای ساحلی آسیا نامزد هستند و درخصوص اعزام سایر تیم‌ها نیز هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک تصمیم گیری خواهد کرد.

بازیهای ساحلی 2008 آسیا از 26 مهرماه لغایت 4 آبان ماه سال 87 در بالی اندونزی برگزار خواهد شد.

این بازیها در14 رشته هندبال ساحلی، فوتبال ساحلی، سپک تاکرا ساحلی، والیبال ساحلی، پروش اندام، قایقرانی درآگان بت، جت اسکی، شنای ماراتن، پاراگلایدر، قایقرانی بادبانی، سرفینگ بادبانی، سه گانه، وودبال و موج سواری برگزار می شود.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید