خرید شال مهمترين رويدادهاي ورزشي 14مهرماه

مهمترين رويدادهاي ورزشي يکشنبه چهاردهم مهر سال 1387:

* در ششمين روز جام جهاني فوتسال در ريودوژانيرو برزيل امروز تيم ملي کشورمان در دومين بازي خود در گروه چهار اين رقابتها به مصاف ليبي مي رود.در همين چهارچوب امروز از گروه سه تيم چين با مصر و آرژانتين با اوکراين و از گروه چهاراسپانيا با جمهوري چک ديدارمي کنند.

* در مرحله دوم مسابقات بين المللي دوچرخه سواري ميلاد دو نور در استان مرکزي امروز رکابزنان مسير 112 کيلومتري شهرهاي اراک تا شازند را رکاب مي زنند.

* در ادامه رقابت هاي فوتبال باشگاه هاي اسپانيا امشب تيم هاي مايورکا با اسپورتينگ گيخون، اوساسونا با راسينگ سانتاندر ، ختافه با آلمريا ، اوئلوا با مالاگا ، ديپورتيو لاکرونيا با نومانسيا، سه ويا با اتلتيکو بيلبائو ، وايادوليد با والنسيا و رئال مادريد با اسپانيول روبرو مي شوند.

* در هفته ششم رقابتهاي فوتبال سري آ ايتاليا امشب تيم هاي سيه نا با رم ، کيه وو با فيورنتينا، آتالانتا با سمپدوريا، رجينيا با کاتانيا، اودينزه با تورينو، جنوا با ناپولي، يوونتوس با پالرمو و کالياري با ميلان به ميدان مي روند.

* در هفته هفتم رقابتهاي فوتبال ليگ برتر انگليس امروز تيم هاي وستهام با بولتون ، تاتنهام با هال سيتي، پورتس موث با استوک سيتي، منچسترسيتي با ليورپول ، چلسي با استون ويلا و اورتون با نيوکاسل مصاف مي کنند.

* در هفته هفتم مسابقات فوتبال باشگاههاي المان امروز تيم هاي كوتبوس با هامبورگ ؛ دورتموند با هانوفر و شالكه با وولفسبورگ ديدار مي کنند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید