خرید شال انهدام باند سرقت ميني‌بوس و اتوبوس

باند 2 نفره سرقت خودرو‌هاي ميني‌بوس و اتوبوس با دستگير شدن يكي از متهمان و تحت تعقيب بودن فرد ديگر متلاشي شد.

به گزارش فارس، از ابتداي سال‌جاري مأموران پليس آگاهي تهران بزرگ از وقوع يكسري سرقت ميني بوس در حوالي جنوب شهر با خبر شدند.
مأموران با بررسي بيشتر شكايت شاكيان دريافتند باندي بزرگ دست به سرقت اين خودرو‌ها زده و احتمالاً براي مشخص نشدن اين سرقت‌ها اقدام به اوراق كردن خودرو‌ها كرده‌اند.
بخشوده، داديار شعبه پنجم دادسراي امور جنايي تهران درباره اين پرونده گفت: تحقيقات براي شناسايي اين باند سارق خودرو از ابتداي امسال آغاز شد اما تا 28 شهريور به نتيجه قابل قبولي نرسيد ولي تحقيقات ادامه داشت تا اينكه در تاريخ 28 شهريور، مردي با برقراري تماس با مأموران پليس مدعي شد جندين نفر در حال اوراق كردن خودرو او هستند.
وي افزود: مأموران به سرعت خود را به محل ذكر شده در اتوبان خاوران رساندند و دريافتند 2 جوان به نام‌هاي مجتبي و يعقوب در حال اوراق كردن يك خودروي ميني‌بوس هستند.
بخشوده گفت: مأموران اقدام به دستگير كردن 2 متهم كردند اما يكي از انها به نام مجتبي از صحنه متواري شد و مأموران توانستند تنها يعقوب و فرد ديگري به نام علي برادر مجتبي را دستگير كنند.

وي ادامه داد: يعقوب مدعي شد به همراه مجتبي اقدام به سرقت 10 خودروي ميني‌بوس و يك خودروي‌ اتوبوس كرده‌اند و با استفاده از محيط گاراژ خانوادگي مجتبي و برادرانش اقدام به اوراق كردن خودرو‌ها كرديم.

داديار شعبه پنجم دادسراي امور جنايي تهران گفت: در حال حاضر تحقيقات براي دستگيري مجتبي ادامه دارد همچنين يعقوب به جرم سرقت خودرو و اوراق كردن آن‌ها مجرم شناخته شده است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید