خرید شال درگيري قلعه‌نويي اخلاق را زير سوال برد

عضو سابق هيئت مديره باشگاه استقلال گفت: حاشيه هاي پيش آمده در پايان بازي مسابقه خوب و اخلاق را زير سوال ‌برد.

منصور پورحيدري در گفت و گو با فارس، عنوان كرد: متاسفانه همزمان با دربي، پاس همدان بازي داشت و نتوانستم مسابقه را ببينم. بايد از مسئولين سازمان ليگ گله كنم كه چرا برنامه بازي ها را اينگونه تنظيم كرده بودند.

وي افزود: تماشاگران تيم هاي ميزبان به خاطر ديدار تيم هاي استقلال و پرسپوليس به ورزشگاه نيامدند و ميزبان ها از اين بابت متضرر شدند. خودم هم اگر مي‌توانستم، مي‌رفتم دربي را تماشا مي‌كردم. ما كه يك ماه در ماه رمضان در زير نور بازي كرديم، مي‌توانستيم در هفته نهم نيز ساعت 19 به ميدان برويم و اتفاقي هم رخ نمي‌داد.

سرمربي اسبق استقلال درباره درگيري فيزيكي امير قلعه‌نويي با بيژن كوشكي، گفت: آنطور كه شنيدم، دربي 65 از نظر فني خوب بوده و مردم از ديدن آن لذت بردند. متاسفانه چنين اتفاقاتي همه چيز را زير سوال مي‌برد. معتقدم بعد از يك مسابقه پر فشار نبايد چنين برخوردهاي صورت بگيرد و نمي‌توان نقاط ضعف را در آن لحظه مشخص كرد؛ بلكه بايد يك روز پس از مسابقه و در آرامش در اين مورد بحث مي‌شد. بازيكنان يك هفته پر فشار را پشت سر گذاشته و بلافاصله پس از مسابقه نبايد به دنبال مقصر بود.

وي افزود: هر شخصي مي‌تواند در فوتبال اشتباه كند؛ چه بازيكن و چه مربي. بهتر است بعد از چند ساعت كه آرامش برقرار شد، درباره مسائل فني بحث كرد. چنين حوادثي اخلاق و بازي زيبا را زير سوال مي‌برد.

عضو سابق هيئت مديره استقلال در خصوص دليل بركناري اش گفت: مدت طولاني در هيئت مديره حاضر نمي‌شدم كه به دليل گرفتاري هاي خودم و بي برنامگي ها بود. حضورم نمي‌توانست در جمع مديران امتياز مثبتي داشته باشد. وقتي مجتبي جباري چنين حركتي مي‌كند و در مصاحبه اش مي‌گويد يك ماه صبر كرد؛ مشخص مي‌شود براي اداره باشگاه بزرگي مثل استقلال حداقل هاي مالي رعايت شود.

وي ادامه داد: در زماني كه در هيئت مديره استقلال حاضر مي‌شوم، بحث هاي بيشتر در مورد بدهي ها و چك هاي برگشتي و اينكه چك را از كجا تامين كنيم، بود. نه خودم پول داشتم و نه مي‌توانستم كسي را بياورم كه در اين شرايط به باشگاه كمك كند و كاري از دستم بر نمي‌آمد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید