خرید شال سرپرست استقلال بايد حاشيه ها را کنترل کند

سرپرست سابق تيم استقلال تهران گفت: متاسفانه در تيم استقلال همه مسوولان انتظار دارند امير قلعه نويي به تنهايي تمامي موارد حاشيه اي اطراف اين باشگاه را كنترل كند.

اصغر حاجيلو در گفت و گو با ايلنا، افزود: متاسفانه اتفاقات رخ داده پس از مسابقه دربي به هيچ وجه خوشايند نيست. اينكه برخي از بازيكنان با خبرنگاران برخورد مي كنند و به مسائل حاشيه‌اي مي پردازند نگران كننده است و مديريت استقلال بايد با تدابير ويژه اين مساله را كنترل كند.

وي گفت: البته اين موضوع فقط بر عهده امير قلعه نويي نيست و در اين ميان ديگر اعضاي كادر فني و سرپرست تيم بايد وظايف خود را به خوبي انجام مي داد تا شاهد چنين اتفاقاتي نباشيم.

سال گذشته به عنوان سرپرست، دو بار برابر پرسپوليس بازي كرديم اما هيچ كدام از بازيكنان دچار محروميت نشدند. حتي سه سال قبل در زمان امير قلعه نويي نيز در دو مسابقه اي كه بنده به عنوان سرپرست درتيم استقلال فعاليت مي كردم هيچ گاه نظير اين اتفاقات را نديدم.

حاجيلو تاكيد كرد:‌ محروميت حسين كاظمي و احتمال محروميت ساير بازيكنان به طور يقين براي روند رو به رشد تيم استقلال مشكل ساز خواهد بود. متاسفانه كسي هم نبود تا برخوردهاي بازيكنان كه تحت فشار شديد روحي بودند را كنترل كندو بايد بگويم مسووليني كه در حال حاضر روي نيمكت استقلال هستند شايستگي نشستن روي اين نيمكت را ندارند.

وي اضافه كرد: اميدوارم تيم استقلال با تلاش امير قلعه نويي و مديران اين باشگاه هر چه سريعتر از حاشيه فاصله بگيرد تا در بازي هاي آينده عملكرد بهتري را از سوي اين تيم پر طرفدار شاهد باشيم.

بازيكن سابق باشگاه استقلال تهران در خصوص انتقادات اخير برخي از كارشناسان در خصوص تعويض زودهنگام سياوش اكبرپور و ورود بيژن كوشكي در زمين مسابقه گفت:‌ به طور يقين امير قلعه نويي بيشتر از تمامي كارشناسان و حتي من كه كه جواني ام را در تيم استقلال سپري كرده ام دوست داشت در مسابقه دربي پيروز شود چرا كه در صورت برد در اين مسابقه تمامي مزايا و اعتبار آن براي او بود. به همين دليل درآن لحظه اكبرپور را تعويض كرد تا با دفاع چند لايه نتيجه يك بر صفر را حفظ كند اما مطمئن باشيد اگر امير قلعه نويي اين احتمال را مي داد كه با اين كار گل تساوي را دريافت خواهد كرد هيچ گاه مهاجمان خود را كم نمي كرد.

كارشناس مسائل فوتبال كشور گفت: من فكر مي كنم بزرگ ترين اشتباه افشين قطبي، سرمربي تيم پرسپوليس در مسابقه دربي بازي گرفتن از عليرضا نيكبخت واحدي در زمين مسابقه بود. چرا كه اين بازيكن فشار روحي و رواني زيادي را بابت اين مسابقه متحمل شده بود و در روز مسابقه نيز به دليل فحاشي هاي هواداران قصد انتقام در شرايط بازي نبود.

وي افزود: قطبي بايد با نيكبخت واحدي صحبت ميكرد و به او مي گفت كه تو در اين مسابقه نمي تواني بازي هميشگي خودت را ارائه كني و در عمل هم ديديد نيكبخت واحدي نسبت به بازي گذشته خود تفاوت هاي بسياري كرده بود. با اين حال من نمي‌دانم آيا از طرف باشگاه به قطبي اعلام شده بود كه بايد نيكبخت بازي كند يا اينكه خود سرمربي پرسپوليس تصميم مي گيرد اين بازيكن از ابتدا به ميدان برود. با اين حال اگر توجيه مي شد كه نمي تواند در اين مسابقه بازي كند قطعا بازيكن جانشين نيكبخت بسيار بهتر از او ظاهر مي شد همانگونه كه ديديم وقتي منصوري آمد بهتر از نيكبخت كار كرد.

حاجيلو گفت: در ساير موارد تاكتيكي تيم پرسپوليس افشين قطبي بسيارخوب عمل كرد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید