خرید شال یک نماینده مجلس: باید از کردان تقدیر شود!

عضو كميسيون قضايي و حقوقي مجلس گفت: مجلس به توانمندي‌هاي علي كردان به عنوان وزير كشور راي اعتماد داد نه به مدرك تحصيلي وي.

به گزارش جهان، سيد حسن شجاعي كياسري افزود: آقاي كردان از رده فرمانداري در وزارت كشور شروع به كار كرد و اشراف كامل بر اين مجموعه دارد و كساني كه غوغاسالاري و جنجال مي‌كنند از غلبه و تسلط وي بر كار وزارتخانه نگران هستند.

اين نماينده مجلس با اظهار اين مطلب كه براي تصدي پست وزارت كشور نياز به مدرك كارشناسي و كارشناسي ارشد نيز نيست، گفت : زماني كه بسياري از همين جنجال گران با پول بيت المال در كشورهاي خارجي درس مي‌خواندند كردان در اين كشور مانده و خدمت مي‌كرد.

شجاعي كياسري جعل مدرك تحصيلي وزير كشور را تخلف از سوي نمايندگي دانشگاه آكسفورد در تهران عنوان كرد و افزود: اين نخستين بار نيست كه چنين نيرنگ بازيهايي مي‌شود و با حيثيت علم و طالبان علم بازي مي‌شود.

عضو كميسيون قضايي و حقوقي مجلس تاكيد كرد: لازم است بطور جدي وضعيت نمايندگي مراكز آموزش عالي خارجي در كشور نظام مند و حائز مجوزهاي قانوني شوند.

وي پي‌گيري كردان در تاييد مدرك تحصيلي ارايه شده از سوي دانشگاه آكسفورد و نيز اعلام صريح وي مبني بر جعلي بودن اين مدرك را نشان صداقت وزير كشور دانست.

وي افزود: بايد از اين ميزان صداقت و اعتراف حق، قدرداني كرد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید