خرید شال اعتراض خادم به کفاشیان

امیر رضا خادم با ارسال نامه‌ای به علی کفاشیان از دبیرکل کمیته ملی المپیک دلایل و مستندات قانونی در ممانعت از جا به جایی المپین‌ها در انتخابات مجمع عمومی این کمیته را خواستار شد.

به گزارش مهر، علی کفاشیان، دبیرکل کمیته ملی المپیک صبح امروز با رد درخواست امیر رضا خادم جهت شرکت در مجمع عمومی این کمیته به عنوان ورزشکار المپیکی از حضور حسین رضازاده و هادی ساعی در این نشست خبر داد.

در متن نامه خادم آمده است: “برادر ارجمند جناب آقای کفاشیان، با سلام و احترام، عطف به نامه شماره 16/87/3/5170 مورخ 15/7/87 در خصوص عدم امکان جا به جایی یکی از 2 المپین معرفی شده برای شرکت در مجمع کمیته ملی المپیک، ضمن تایید و تشکر از حسن انتخاب دو چهره ارزشمند ورزش ایران جهت حضور در مجمع، مستدعی است اعلام بفرمایید در شرایطی که هیچ کدام از این عزیزان در حال حاضر قصد کاندیداتوری در انتخابات را ندارند و از سویی اینجانب به عنوان یک المپین این قصد را دارم بر اساس چه مستند قانونی و یا بند اساسنامه این جا به جایی امکان پذیر نیست؟”

دهمین دوره انتخابات کمیته ملی المپیک هفتم آبان ماه برگزار خواهد شد. این انتخابات به منظور معرفی افراد برای پنج پست هیئت رئیسه شامل رئیس، دبیر کل، نایب رئیس (2 نفر)، خزانه‌دار و همچنین 6 عضو هیئت اجرایی برگزار می شود.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید