خرید شال مربي اي که از حريفش اطلاعات ندارد، احمق است!

اظهارات روز گذشته هادي برگي زر پيرامون اينکه اطلاعات تيمش را به پرويز مظلومي فروخته اند، واکنش سرمربي تيم مس کرمان را به دنبال داشت.

پرويز مظلومي در گفت و گو با برنا اظهار داشت: تمايل نداشتم به حرفهاي برگي زر پاسخ دهم اما لازم است نکاتي را يادآور شوم. به نظر من مربي اي که از تيم حريفش اطلاعات نداشته باشد احمق است! در فوتبال امروز براي بدست آوردن اطلاعات نيازي به آدم خريدن و اين حرفها نيست چون راههاي زيادي براي شناخت تيم ها وجود دارد.

مظلومي خاطر نشان کرد: آقاي برگي زر چون تيمش باخته چنين حرف هايي را به زبان آورده است، تيم او در بازي با مس اگر خوش شانس نبود بايد گلباران مي شد. او شانس آورد که فقط سه گل دريافت کرد.

سرمربي مس کرمان تصريح کرد: گيريم حرف برگي زر درست است و ما اطلاعات او را خريده ايم، بقيه تيم ها چطور؟ آنها هم اطلاعات ابومسلم را خريده اند که چپ و راست اين تيم را مي برند؟! آقايان به جاي اين حرف ها بروند تيمشان را درست کنند.

مظلومي در خصوص ديدار اين تيم مقابل فولاد خوزستان گفت: به دنبال کسب سه امتياز هستيم، هر چند که با توجه به گرماي اهواز کار سختي را پيش رو داريم. فولاد از تيم هاي خوب ليگ است که بازيکنان باکيفيتي را در اختيار دارد اما با اين حال ما براي کسب سه امتياز به ميدان مي رويم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید