خرید شال پيرواني هم از قلعه نوعي انتقاد كرد

سرمربي مقاومت سپاسي گفت: تنبيه بازيكن در رختكن هم نبايد انجام شود و 48 ساعت بعد از مسابقه بايد چنين كاري انجام داد.

غلامحسين پيرواني در گفت و گو با فارس، اظهار داشت: بازي برابر استقلال هم مثل ساير ديدارهاست. حريف، تيم خوبي است كه از كادر فني فهيمي برخوردار است.اميدوارم بازي قابل قبولي انجام بدهيم؛ مسابقه اي به دور از حاشيه و با رعايت اصول جوانمردي. به فكر فوتبال هستيم و به ضد آن هم فكر نمي كنيم.

سرمربي تيم مقاومت سپاسي درباره پيش‌بيني خود از نتيجه اين ديدار گفت: هر شخصي كه بازي را پيش بيني كند، آدم پرمدعايي است. فوتبال در هر روز شرايط خودش را دارد. در ديدار با ابومسلم حق ما برد نبود؛ اما پيروز شديم. در مصاف با برق نبايد شكست مي خورديم؛ اما باختيم.

پيرواني در مورد دربي 65 عنوان كرد: اين مسابقه بهتر از مسابقات اين دو تيم در سال هاي گذشته بود و موقعيت گل بيشتري روي دروازه‌ها به وجود آمد. پرسپوليس و استقلال دو تيم خوب، بزرگ و قابل احترام هستند.

مربي اخلاق گراي فوتبال ايران در پاسخ به اينكه برخورد قلعه نويي در پايان دربي با بيژن كوشكي درست بود، گفت: نه فقط در آن زمان، بلكه در رختكن هم نبايد با بازيكن برخورد كرد زيرا در آن شرايط ضربان بازيكن بالا است و امكان برخورد وجود دارد.

وي افزود: تنبيه بازيكن بايد 48 ساعت بعد از مسابقه و زماني كه همه آرام هستند انجام شود. كاري به شخص ندارم، بلكه مي گويم چنين روشي اشتباه است.

پيرواني در خصوص شايعه حضورش در استقلال به عنوان سرمربي در دو فصل پيش گفت: آن زمان با استقلال به توافق رسيدم؛ اما مسئولان مقاومت مخالفت كردند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید