خرید شال پيراهن طلائي ميلاد دو نور بر تن کاظمي

احد کاظمي پيراهن طلائي تور دوچرخه سواري ميلاد دو نور را در مرحله‌ چهارم اين مسابقات برتن کرد.

به گزارش واحد مرکزي خبر، در اين مرحله كه به مسافت 133 كيلومتر در مسير شهرهاي اراک –فراهان به آشتيان برگزار شد، ايزوتوف واديام دوچرخه سوار تيم قزاقستان با زمان 3 ساعت و 74 ثانيه در سکوي نخست و امير زرگري از تيم مرکزي ب با زمان 3 ساعت و 51 ثانيه در جاي دوم ايستاد.

همچنين بهنام خسروشاهي از تيم آذربايجان شرقي با زمان 3 ساعت و 53 ثانيه مكان سوم را به خود اختصاص داد.

در مجموع رده بندي کلي 4 مرحله ، احد کاظمي دوچرخه سوار آذربايجاني با زمان 6 ساعت و 2 دقيقه و 32 ثانيه در سکوي نخست ايستاد و فردا با پيراهن طلائي رکاب
مي زند.

در مجموع رده بندي کلي امتيازي نيز تاکنون حميد شيري از تيم شهرکهاي صنعتي زاهدان با 11 امتياز صدرنشين است و فردا با پيراهن امتيازي رکاب خواهد زد.

در مجموع رده بندي کوهستان نيز رحيم امامي از تيم مرکزي الف با 8 امتياز در صدر قرار دارد و فردا با پيراهن کوهستان رکاب خواهد زد.

در مجموع رده بندي تيمي نيز تا پايان مرحله سوم تيم نيروي زميني ارتش با زمان 15 ساعت و 48 دقيقه و 7 ثانيه در سکوي قهرماني قرار دارد و تيمهاي آذربايجان شرقي با زمان 15 ساعت و 48 دقيقه و 17 ثانيه و شهرکهاي صنعتي زاهدان با زمان 15ساعت و 48 دقيقه و 45 ثانيه به ترتيب در سکوهاي دوم و سوم قرار دارند.

مرحله‌ پنجم و پاياني تور بين‌المللي ميلاد دو نور در استان مركزي صبح فردا به مسافت 118 كيلومتر در مسير دو شهر اراک به خمين در رشته‌ استقامت جاده پيگيري خواهد شد .
مراسم اختتاميه تور نيز عصر فردا در بيت امام (ره) شهرستان خمين برگزار مي شود. اين مسابقات به مسافت 533 كيلومتر و در 5 مرحله در شهر هاي مختلف استان در حال برگزاري است.

تيمهاي ارمنستان و قزاقستان تيمهاي خارجي و نيروي زميني ارتش، هيئت دوچرخه سواري تهران، شهرداري مهريز يزد، ترافيک تهران، هيئت دوچرخه سواري آذربايجان شرقي، سه تيم از استان مرکزي، هيئت دوچرخه سواري سيستان و بلوچستان، دانشگاه آزاد اسلامي قوچان، شهرکهاي صنعتي زاهدان و شهرکهاي صنعتي همدان نمايندگان ايران در دهمين دوره تور بين المللي دوچرخه سواري ميلاد دو نور استان مركزي هستند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید