خرید شال حدادي:در NBA شروع خوبي داشتم

اختلاف زمان هشت و نيم ساعته تهران تا ممفيس باعث شده است شرايط برقراري ارتباط با حامد حدادي، تنها بازيكن ايراني تاريخ بسكتبال NBA چندان آسان نباشد به خصوص اينكه حامد حالا مجبور است از ساعت 8 و 30 دقيقه صبح تا ساعت 14 را در تمرينات باشد و پس از آن خود را به لحاظ فكري آماده مصاف با تيم‌هاي مطرح ليگ حرفه‌اي آمريكا كند.

به گزارش ايسنا، بازيكن سنتر تيم ملي بسكتبال ايران كه از روز سي‌ام سپتامبر كارش را با تيم جديدش، ممفيس آغاز كرده است به سوالات خبرنگار ايسنا و بسياري از هوادارانش پاسخ داد.

حامد درمورد آغاز تمريناتش در كمپ ممفيس گفت: تاكنون نزديك به 16 جلسه تمرين كرده‌ام و فعلا شرايط خوب پيش مي‌رود و حتي مي‌توانم بگويم روز به روز در حال پيشرفت است. سختي كار فقط به ناآشنايي من با وضعيت اينجاست كه اگر بتوانم كم كم به محيط عادت كنم، همه چيز حل است.

وي افزود: نخستين بازي پيش فصل ما در برابر تيم هوستون بود. تقريبا با هواپيما يك ساعت راه داشتيم. به شخصه براي انجام بازي مقابل اين تيم خيلي خوشبينم بودم حالا هم مي توانم بگويم با وجود قبول شکست در اولين تجربه بازي در NBA شروع خوبي داشتم.

حدادي در رابطه با تفاوت امكاناتي كه تيم‌هاي NBA با ساير تيم‌هاي دنيا دارند، اظهار داشت: تجهيزات تيم‌هاي NBA تقريبا با همه جاي دنيا تفاوت دارد. هر بازيكني در اينجا دسترسي به امكاناتي دارد كه متعلق به خودش است و واقعا مي‌شود گفت كه در اينجا هيچ چيز براي پيشرفت كم نيست.

بازيكن ملي‌پوش تيم ممفيس درباره‌ي تمركزي كه مربي تيمش نسبت به وي دارد، تصريح كرد: مربي تيم به همه بازيكنان توجه دارد اما، سعي مي‌كند تا با نفرات اصلي تيم، حرفه‌اي‌تر كار كند. در مجموع شرايط سخت است و من بايد سخت كار كنم. رقابت من و ديگر بازيكنان سنتر تيم آسان نيست. به خصوص اينكه بازيكني مثل مارك گسول بدليل سابقه‌اي كه برادرش در اين تيم دارد از جايگاه خوبي برخوردار است و همين طور بازيكن صربستاني تيم.

حدادي درمورد كيفيت اسكانش در شهر ممفيس گفت: فعلا در يكي از هتل‌هاي اين شهر ساكن هستم تا خانه‌اي كه تهيه كرده‌ايم، كامل شود. البته اين اتفاق پس از خريد مبل و تلويزيون و ساير ملزومات ظرف چند روز آينده مي‌افتد و ما در منزل جديدمان ساکن مي شويم.

وي در پايان از برخورد خوب مردم آمريكا با وي به خصوص مردم شهر ممفيس ياد كرد و گفت: چندي پيش با ترتيب دادن مراسمي در سالن مسابقات‌مان همه‌ بازيكنان به مردم شهر ممفيس معرفي شدند. مردم اينجا با من و همسرم برخورد خوب و مهربانانه‌اي دارند و خوشبختانه ما تاکنون هيچ مشكلي را احساس نكرده‌ايم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید