خرید شال نثار محبت نمايندگان مجلس به كشتي!

جلسه بررسي ناكامي كشتي در مجلس شوراي اسلامي با حضور رئيس سازمان، دبيركل كميته ملي المپيك و رئيس فدراسيون برگزار شد.

به گزارش فارس،‌ پيش از اين نيز دو بار كميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي از مسئولان فدراسيون دعوت كرده بود تا با حضور كارشناسان، به بررسي ناكامي كشتي گيران در بيست و نهمين دوره المپيك بپردازند.

يزداني خرم و سرمربيان تيم هاي ملي آزاد و فرنگي در جلسه اول حضور نيافتند و جلسه دوم نيز با وجود حضور اين افراد، به دليل حضور يكي از قاريان قرآن در مجلس تشكيل نشد.

سرانجام بعدازظهر روز گذشته محمدرضا يزداني خرم رئيس فدراسيون،‌ محمدعلي صنعتكاران مدير تيم هاي ملي، محمود معزي پور سرمربي تيم آزاد و محمد دليريان مدير تيم فرنگي همراه محمد علي آبادي رئيس سازمان تربيت بدني و علي كفاشيان دبير كل كميته ملي المپيك در كميسيون فرهنگي حاضر شدند.

صنعتكاران در اين باره گفت: چند تن از نمايندگان مجلس نيز در اين جلسه حضور داشتند. علي آبادي ابتدا به افزايش نمايندگان ايران در المپيك اشاره كرد و گفت: اين مسئله فعاليت ما را نشان مي دهد؛‌ اما در المپيك با بدشانسي هايي روبرو شديم. كشتي هم انتظارات را برآورده نكرد. از نظر ساخت و ساز بناي ورزشي نيز كارهاي بزرگي انجام داديم كه در گذشته چنين چيزي نبود.

نايب رئيس فدراسيون ادامه داد:‌ يزداني خرم نيز به قهرماني تيم هاي آزاد و فرنگي جوانان در مسابقات آسيايي و نايب قهرماني آنها در جهاني اشاره كرد و گفت پشتوانه نداريم و روي جوانان كار كرده ايم. از روز اولي كه مسئوليت را پذيرفتم، به علي آبادي گفتم كه كشتي براي موفقيت به زمان 10 ساله نياز دارد كه 2 سال آن را پشت سر گذاشته ايم.

قهرمان سابق كشتي دنيا تصريح كرد: غلامعلي حدادعادل رياست سابق مجلس شوراي اسلامي نيز در اين جلسه حضور داشت و چندين بار محبت خود را نثار من كرد. مجموعا جلسه خوب و مثبتي را پشت سر گذاشتيم و نمايندگان مجلس نيز محبت داشتند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید