خرید شال سفر نان از نانوایی به سوپر ماركت

نانوایی های لواش تهران نیمی از نان های تولید خود را به سوپر ماركت ها می فروشند.

به گزارش خبرنگار شبكه خبر ، جمع كردن نان توسط نانوایی ها و نفروختن آن به مردم ، موجب شلوغی برخی نانوایی های تهران و نارضایتی بسیاری از شهروندان تهرانی خریدار نان تازه شده است .

یكی از نانواهای محدوده میدان جمهوری در پاسخ به این پرسش كه چرا نان هایی را كه كنار پیشخوان جمع كرده است یا نان های بسته بندی شده را به مشتریان نمی فروشد فقط گفت : این ها مال كسی است .

این نانوایی در حالی كه حدود 20 نفر در صف ایستاده بودند و در میان آنان چند پیرمرد و پیرزن دیده می شد از هر سه نان دو تا را كنار می گذاشت .

بررسی خبرنگار شبكه خبر از بسته های نان ها معلوم كرد نان ها داغ داغ در پلاستیك گذاشته شده اند كه موجب تسریع در كپك زدن آنها می شود و کاملا غیر بهداشتی است .

نانوایی دیگری در محدوده ستارخان نیز علت جمع آوری نان ها را به سفارش نیروی انتظامی و نانوایی دیگر در محدوده خیابان کارون ، برای بیمارستانی در همان نزدیکی عنوان كرد .

شهروندی كه می گفت حدود یك ساعت است كه در صف نان ایستاده است گفت : این نانوایی نیم ساعت پخت می كند نیم ساعت دست از كار می كشد و اصلا به شلوغی نانوایی و اعتراض مشتریان توجه نمی كند. قبلا این جوری نبود اگر پخت هم نمی کردند حداقل نان های بسته بندی شده را به مردم می فروختند.

خانم شهروندی كه بسته ای نان كهنه از سوپر ماركتی در همسایگی نانوایی خریده بود گفت : مجبوریم نان از سوپر ماركت بخریم چون نانوایی ها خیلی شلوغ شده است و اغلب مواقع كار نمی كنند .

وی در پاسخ به این پرسش كه آیا قیمت و كیفیت نان های بسته بندی شده در سوپر مارکت ها مناسب است گفت : اصلا ، بیشتر نان های بسته بندی شده كه در سوپر ماركت ها فروخته می شود یا بسیار كهنه است یا كپك زده ، بار ها شده من نان خریده ام اما آن را دور ریخته ام . این شهروند تهرانی كه معلم بود افزود : هر بسته نان چهار تایی یا پنج تایی لواش را 250 تومان خریده است .

نرخ نان لواش ماشینی امسال 25 درصد اضافه شد و از 15 تومان به 20 تومان رسید .

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید