خرید شال سوریه حریف ایران شد

تیم فوتبال سوریه با کسب نتیجه مساوی برابر کره جنوبی حریف تیم فوتبال نوجوانان ایران در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا شد.

به گزارش مهر، مرحله گروهی رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا امشب با برگزاری دو دیدار همزمان از گروه B این مسابقات پیگیری شد که در یکی از دیدارها تیم های کره جنوبی و سوریه برابر همدیگر به نتیجه مساوی یک بر یک رضایت دادند.

در این دیدار که حکم مشخص شدن تیم صدرنشین و دوم این گروه را داشت، ابتدا محمد علی(62) برای تیم سوریه گلزنی کرد اما رایم شونگ وو (80) گل تساوی کره جنوبی را به ثمر رساند تا امتیاز این مسابقه حساس بین دو تیم تقسیم شود.

با این نتیجه تیم فوتبال نوجوانان کره جنوبی با 7 امتیاز و تفاضل گل 12+ به عنوان تیم نخست این گروه راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. سوریه هم با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل 4+ به عنوان تیم دوم به مرحله بعد صعود کرد و حریف تیم فوتبال نوجوانان کشورمان شد.

در دیگر دیدار این گروه تیم های نوجوانان هند و سنگاپور برابر هم به میدان رفتند که دیدار تشریفاتی دو تیم با تساوی بدون گل پایان یافت. هند با تفاضل گل بهتر در رده سوم و سنگاپور هم در رده چهارم جدول رده بندی این گروه قرار گرفت.

تیم فوتبال جوانان کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا روز یکشنبه 21 مهرماه با سوریه دیدار می کند و ازبکستان هم برابر کره جنوبی صف آرایی خواهد کرد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید