خرید شال فهرست كامل نامزدهاي احتمالي كميته المپيك

فهرست كامل اعضاي مجمع عمومي كميته ملي المپيك براي انتخابات روز هفتم آبان ماه منتشر شد كه از ميان آنها، مديران آينده مشخص مي‌شوند.

به گزارش فارس، در اين انتخابات كه روز هفتم آبان ماه در محل كميته برگزار خواهد شد، از ميان 38 رئيس فدراسيون، 35 نفر شخصا حضور خواهند داشت. سايرين نيز نماينده خود را معرفي كرده اند. البته اين احتمال وجود دارد كه از سوي فدراسيون فوتبال، نماينده‌اي معرفي شود كه در اين صورت، 34 رئيس حضور خواهند داشت.

بر اين اساس، روساي فدراسيون‌هاي شطرنج، تنيس و جانبازان و معلولين به ترتيب احمد ارشدي (معاون اداري- مالي سازمان تربيت بدني)، رباب شهريان (مسئول ورزش بانوان سازمان تربيت بدني) و غفور كارگري (نايب رئيس فدراسيون جانبازان و معلولين) را به عنوان نماينده خود معرفي كرده‌اند.

البته به اشتباه، محمدهادي حسام در روزهاي گذشته به عنوان نماينده سازمان تربيت بدني معرفي شده بود؛ در حالي كه چنين نيست و وي نماينده فدراسيون ورزش ه‌آي همگاني است. عبدالرضا ساور (معاون رئيس سازمان)، كيومرث هاشمي (معاون رئيس سازمان)، مجتبي خدادادي (مديركل دفتر حوزه رياست) و محمد آخوندي (مدير روابط عمومي)، نمايندگان سازمان تربيت بدني در مجمع هستند.

به گزارش فارس، اسامي نفرات شركت كننده در انتخابات كميته‌ ملي المپيك در روز هفتم آبان ماه به شرح زير است:

* رئيس سازمان تربيت بدني
1- محمد علي آبادي

* نمايندگان سازمان تربيت بدني
2- عبدالرضا ساور- معاون رئيس سازمان
3- كيومرث هاشمي- معاون رئيس سازمان
4- مجتبي خدادادي- مديركل دفتر حوزه رياست
5- محمد آخوندي- مدير روابط عمومي

* نماينده ورزش بانوان
6- فاطمه ابوالقاسمي- رئيس فدراسيون آمادگي جسماني
7- خانم كلبعلي

* نماينده نواب رئيس بانوان
8- خانم شاه محمدي
9- خانم ناهيد ايرواني

* نماينده وزارت كار و امور اجتماعي
10- محمدجواد گل‌پرور

* نماينده وزارت علوم، تحقيقات و فناوري
11- بتول مشرف جوادي- نماينده زنان
12- مهدي طالب‌پور- نماينده آقايان

* نماينده وزارت آموزش و پرورش
13- اميني- نماينده آقايان
14- خانم حشمتيان- نماينده زنان

* نماينده وزارت جهاد كشاورزي
15- علوي منش

* نماينده قهرمانان المپيكي (المپين‌ها)
16- هادي ساعي
17- حسين رضازاده

* نماينده مربيان و داوران
18- رضا مهماندوست- سرمربي تيم ملي تكواندو

* نماينده باشگاه‌ها
19- مسعود نفريه- عضو هيئت مديره باشگاه استقلال تهران

* نماينده نيروي انتظامي
20- محمد تقي عصار

* عضو مجامع بين المللي
21- علي مرادي، دبيركل كنفدراسيون وزنه‌برداري آسيا
22- علي قلم‌سياه، دبيركل كنفدراسيون قايقراني آسيا

* رئيس آكادمي كميته ملي المپيك
23- مهرزاد حميدي

* نماينده فدراسيون همبستگي بانوان كشورهاي اسلامي
24- طاهره طاهريان

* نماينده كميته ملي پارالمپيك
25- اشرفي

* اعضاي هيئت اجرايي كميته ملي المپيك
26- رضا قراخانلو- رئيس كميته
27- علي كفاشيان- دبير كل
28- مهدي قدمي- نايب رئيس
29- محمود خسروي وفا- نايب رئيس
30- نصرا… سجادي- خزانه دار

* روساي فدراسيون‌هاي ورزشي

31- عبدالحميد رضوي- جودو
32- محمد يزداني خرم- كشتي
33- احمد ارشدي- نماينده‌ شطرنج
34- رباب شهريان- نماينده‌ تنيس
35- محمود مشحون- بسكتبال
36- كريم صفايي- تيراندازي با تيروكمان
37- مهدي كرباسيان- بدمينتون
38- محمدعلي صبور، ورزش هاي سه گانه
39- امير واعظ آشتياني- دوچرخه سواري
40- احمد ناطق نوري- بوكس
41- صادق عابدين- راگبي
42- احمد دنيامالي زاده- قايقراني و اسكي روي آب
43- بهرام افشارزاده- وزنه برداري
44- سيدمحمد پولادگر- تكواندو
45- مهدي علي‌نژاد- ووشو
46- وحيد مرداي- شنا، شيرجه و واترپلو
47- علي كفاشيان (يا نماينده او)، فوتبال-
48- محمدرضا تابش- سواركاري
49- علي رحيمي- هندبال
50- سيدمهدي هاشمي- تيراندازي
51- عيسي ساوه شمشكي- اسكي
52- عيسي اسحاقي- گلف
53- مصطفي كريمي- دووميداني
54- احمد محتشمي- ژيمناستيك
55- احمد قلعه‌باني- اتومبيلراني
56- محمود شعاعي- كوهنوردي و صعودهاي ورزشي
57- محمدهادي حسام- نماينده فدراسيون ورزش‌هاي همگاني
58- مصطفي داوودي- ناشنوايان
59- محمد نوحي، ورزش هاي رزمي
60- محمدشريف ملك زاده- اسكواش
61- محمدرضا داورزني- واليبال
62- بهزاد كتيرائي- كاراته
63- بهرام شفيع- هاكي
64- علي اكبر شعباني- بولينگ و بيليارد
65- مصطفي ميرسليم- نجات غريق
66- غفور كارگري- نماينده جانبازان و معلولين
67- علي اصغر هادي زاده- نابينايان
68- غلامحسين عسگري- شمشيربازي

اين فهرست در صورتي تغيير مي‌كند كه فردي نماينده يكي از روساي فدراسيون‌هاي ورزشي بشود. براساس اخبار دريافتي، چنين احتمالي بسيار اندك بوده و بعيد است كه به اين فهرست گزينه جديدي اضافه شود. در چنين صورتي 68 نفر كنوني، هريك مي‌توانند نامزد 11 پست هيئت اجرايي بشوند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید