خرید شال برابر برزيل به دنبال حداقل امتياز هستيم

سرمربي تيم ملي فوتسال ايران گفت: در ديدار برابر برزيل به دنبال حداقل امتياز هستيم.

حسين شمس در گفت‌وگو با ايسنا، درباره‌ همگروهي ايران با تيم‌هاي برزيل، ايتاليا و اوكراين گفت: اوكراين با آن تيمي كه به ايران آمد تفاوت بسيار دارد. ‌آنها تيم قدرتمندي هستند كه بايد در ديدار مقابل اين تيم مراقب‌شان باشيم، با اين حال در بازي مقابل اوكراين به فكر كسب حداكثر امتياز هستيم.

وي افزود: ايتاليا در مرحله‌ گروهي در بازي آخر كار ناجوانمردانه‌اي انجام داد و با باخت مقابل پاراگوئه شانس صعود پرتغال را از اين تيم گرفت. پس از بازي ديشب كه با سرمربي پرتغال صحبت مي‌كردم، او از من خواست كه انتقام پرتغال را از ايتاليا بگيريم و من هم به خاطر قولي كه به او داده‌ام و همچنين براي پيروزي تيم كشورم تمام تلاش‌مان را انجام خواهيم داد تا اين تيم را هم شكست دهيم.

شمس درباره‌ي ديدار با برزيل هم گفت: قبول دارم كه برزيل قدرت بلامنازع فوتسال جهان است. ضمن آنكه ميزباني هم به اين تيم كمك كرده است، با اين حال ما مقابل اين تيم حريف دست و پا بسته‌اي نخواهيم بود و اين چيزي است كه خود آنها هم مي‌دانند. ما برابر برزيل به دنبال كسب حداقل امتياز هستيم تا بتوانيم با هفت امتياز به مرحله‌ي دوم صعود كنيم. بازي خوب مقابل برزيل يكي ديگر از اهداف ما براي ديدار روز شنبه است.

وي درباره‌ ديدار مقابل چك گفت: بازي فوق‌العاده دشواري بود. هر زمان كه از اين تيم جلو مي‌افتاديم، آنها به بازي برمي‌گشتند. در دقيقه‌ي آخر هم با چاشني شا نس به گل آخر رسيديم و توانستيم هم امتياز با قهرمان جهان و تنها به دليل اختلاف گل كمتر با 10 امتياز به مرحله‌ي بعد صعود كنيم. اين افتخار بزرگي است كه تيم ملي فوتسال ايران كسب كرده است.

شمس ادامه داد: از اين به بعد وظيفه‌ي سازمان تربيت بدني، فدراسيون فوتبال و به ويژه علي‌آبادي آغاز مي‌شود. رييس سازمان پيش از سفر تيم ملي قول داده بود در صورت صعود ايران به مرحله‌ي دوم به هر يك از بازيكنان يك خودرو پژو 206 اهدا كند. اكنون وقت آن است كه علي‌آبادي اين خبر را اعلام كند تا بازيكنان بتوانند پيش از بازي مقابل برزيل با روحيه‌اي دو چندان به مصاف حريف بروند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید