خرید شال دايي:دعوت کريمي به خاطر افکار عمومي نبود

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران پيش از انجام تمرين عصر پنج شنبه در نشست خبري به پرسش خبرنگاران درباره تيم ملي فوتبال پاسخ گفت.

به گزارش ايسنا؛ علي دايي در اولين پرسش درباره خداحافظي علي كريمي از تيم ملي فوتبال گفت: دعوت از علي كريمي به تيم ملي فوتبال به خاطر افكار عمومي نبوده و گفتن اين حرف درست نيست. در مورد دعوت از كريمي بايد بگويم كه اگر كريمي در دو سه بازي اخير خود آماده نشان نمي‌داد و بازي درخشاني نداشت به تيم ملي فوتبال دعوت نمي‌شد. با اين حال تيم ملي به بازيكناني نياز دارد كه همانند سرباز در خدمت تيم ملي باشند.

وي در ادامه درباره دعوت از بازيكنان ديگر به اردوي تيم ملي به ويژه پس از آسيب ديدگي آندرانيك تيموريان و خداحافظي علي كريمي گفت: من همه بازي هاي ليگ را تماشا مي‌كنم، بايد بگويم كه بازيكنان آماده زيادي در ليگ وجود دارند كه مي‌توانند به تيم ملي دعوت شوند كه مي‌توانم از بازيكناني همانند محمد محمدي از پيكان، مهدي شيري و فريد عابدي از برق شيراز و ميثم بائو از ابومسلم را نام ببرم. اينها بخشي از بازيكناني هستند كه در آينده مي‌توانند به تيم ملي دعوت شوند. با اين حال در حال حاضر به دليل فرصت كمي كه در اختيار داريم نمي‌توانم در تركيب تيم تغيير عمده‌اي را ايجاد كنم.

دايي درباره کريم باقري نيز گفت: با اوصحبت کرده ام. او به تيم ملي دعوت خواهد شد. اگر امروز در تمرينات نيست به خاطر مصدوميتش است. باقري را پس از رفع مصدوميت دعوت خواهم کرد.

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران درباره ي كره شمالي حريف روز چهارشنبه تيم ملي ايران در رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني 2010 هم گفت: اين تيم را به خوبي آناليز كرده‌ايم، آنها در كارهاي هجومي بسيار خوب هستند و از خط حمله خوبي برخوردارند. آنها در خط حمله از سه بازيكن بسيار خوب برخوردارند با اين حال در كارهاي دفاعي بسيار آسيب پذير هستند. نقطه قوت كره شمالي ضد حمله‌هاي خطرناك آنهاست.

دايي درباره اين بازي ادامه داد: اينكه مردم انتظار داشته باشند برابر كره شمالي به پيروزي برسيم با توجه به اينكه اين بازي در خانه انجام مي‌شود انتظار به جايي است. از همه مي‌خواهم براي حمايت از تيم ملي به ورزشگاه بيايند و تيم ملي را همچون هميشه حمايت كنند.

وي در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود به رخدادهاي اخير باشگاه سايپا اشاره كرد و گفت: در بازي با كوروفچي اشتباهاتي صورت گرفت كه نبايد انجام مي‌شد. اختلاف سايپا با اين تيم 8 گل نبود حتي تيمي از ليگ دو ايران هم از آنها 8 گل نمي‌خورد. با اين حال من هم جزئي از باشگاه سايپا هستم و به عنوان عضوي از هيات مديره اين باشگاه در اشتباه‌هاي آنها دخيل هستم. با اين حال من در چند روز گذشته در خارج از كشور بوده‌ام و در تصميم گيريهاي آنها و در جلسه‌هاي هيات مديره شركت نداشتم با اين همه تصميم‌هاي آنها را مي‌پذيرم.

دايي درباره سايپا همچنين گفت: در نشست هيات مديره تصميم گرفته شده تا ليتبارسكي در تيم بماند و به كارش ادامه دهد ضمن آنكه جواد منافي و فروزاني به عنوان دستيار بار ديگر با او كار خواهند كرد.

دايي درباره دعوت از بازيكنان خط دفاعي سايپا با توجه به عملكرد آنها در چند بازي اخير هم گفت: مبناي دعوت بازيكنان دو تيم ملي شايستگي آنها بوده است. همه آنهايي كه به تيم ملي دعوت شده‌اند شايستگي دعوت را داشته‌اند.

در تمرينات تيم ملي بازيكناني كه در بازي روز چهارشنبه پرسپوليس و ابومسلم خراسان شركت داشتند به طور جداگانه به انجام ريكاوري مشغول بودند . ديگر بازيكنان پس از گرم كردن به دو گروه تقسيم شدند و اين دو گروه از بازيكنان زير نظر علي دايي و افاضلي به انجام كار با توپ و تمرين پاسكاري پرداختند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید