خرید شال دختر جوان در دام پسران شيطان صفت

دختري که به خاطر مشکلات خانوادگي، در دام پسران شيطان‌صفت گرفتار شده بود، پس از مراجعه به دادسراي امور جنايي از آنها شکايت کرد.
به گزارش برنا، هفته گذشته، خانواده دختر هفده ساله‌اي با مراجعه به دادسراي امور جنايي از دو پسر شيطان صفت که دخترشان را مورد آزار و اذيت قرار داده بودند، شکايت کردند.
خانواده دختر هفده ساله در شکايت خود به قاضي رضوانفر، داديار شعبه چهار گفتند: هفته گذشته، نگين به خاطر مشکلات خانوادگي از خانه فرار کرد. هر کجا را که حدس مي‌زديم به آنجا رفته باشد، به آنجا سر زديم تا اينکه دو روز پيش، پسر جواني در تماس با ما اعلام کرد، نگين تصادف کرده است. بلافاصله خود را به بيمارستان رسانديم در آنجا متوجه شديم نگين که سوار يک موتور سيکلت بوده، بر اثر تصادف با ماشين به زمين پرت شده و مجروح شده است.
نگين در بازجويي به رضوانفر گفت: به خاطر مشکلاتي که با مادرم داشتم، از خانه فرار کردم و پس از يک روز بدون سرپناه، با يکي از دوستان سابقم به نام احسان تماس گرفتم و ماجرا را براي او تعريف کردم. او حاضر شد من را به خانه‌شان ببرد و به من جايي براي خواب بدهد.
وي در ادامه گفت: روز قرار او به همراه يکي از دوستانش به دنبال من آمد و من را به سولقان بردند و به زور من را مورد آزار و اذيت قرار دادند و در راه بازگشت، با يک دستگاه پرشيا تصادف کرديم که من از پشت موتور پرت شدم. پس از اعلام شکايت مأموران با دستور داديار شعبه چهارم احسان و همدستش را دستگير کردند.
گفتني است، تحقيقات بيشتر در اين زمينه ادامه دارد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید