خرید شال رزمايش بسيجيان در 5 شهر استان تهران

رزمايش بسيجيان روز جمعه در تهران و شهرهاي كرج، اسلامشهر، شهرري، رباط كريم و ورامين آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي كل سپاه، رزمايش عاشقان ولايت، به فرماندهي قرارگاه ثارالله از صبح جمعه در استان تهران آغاز شد.

سردار سيدمحمد حجازي فرمانده قرارگاه ثارالله تهران در خصوص اين رزمايش افزود: رزمايش عاشقان ولايت در راستاي ارتقاي آمادگي يگان‌ها و تداوم تمرينات نيروها براي مقابله با حوادث طبيعي و غيرمترقبه و بكارگيري نيروهاي مردمي و نظامي در اجراي برنامه‌هاي امدادي و افزايش توانمندي‌هاي دفاعي، به مدت دو روز در تهران و شهرهاي كرج، اسلامشهر، شهرري، رباط كريم و ورامين برگزار شده است.
سردار حجازي گفت: افزايش‌ و تعميق ‌هماهنگي‌ و همكاري بين ‌دستگاه‌ها و سازمان‌هاي‌ كشوري و لشكري‌ براي مواجهه با شرايط بحران، هيچگونه نگراني براي رويارويي موفق با حوادث غيرمترقبه و آسيب‌هاي طبيعي و نيز برخورد هوشمندانه با هرگونه تهديد عليه شهروندان تهراني باقي نگذارده است.

وي بـا اشاره به بـرگـزاري اين رزمايش‌ها كه طبق برنامه جاري آمادگي‌هاي يگاني نيروهاي مسلح و سپاه پاسداران انقلاب اسلامي انجام مي‌پذيرد، افزود: رزمايش ‌عاشقان ‌ولايت در اين مرحله بطور محدود و با حضور نمادين تعدادي از يگان‌ها برگزار ‌شده است.

جانشين‌فرمانده كل سپاه در پايان با تمجيد از آگاهي و هوشياري‌ ملت ايران‌ بويژه شهروندان تهراني از آنان خواست با فرزندان بسيجي و رزمنده خود درطول رزمايش همكاري كنند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید