خرید شال كريمي جادوگر شورشي؟!

بخش‌هاي ورزشي تلويزيون‌هاي عربي منطقه دعوت از علي كريمي براي عضويت دوباره در تيم ملي ايران و سپس رد كردن اين دعوت را در صدر اخبار خود قرار دادند. نيل اسپورت “كريمي” را جادوگر شورشي ناميد و گفت ستاره فوتبال ايران كه دوباره به ليگ باشگاه‌هاي كشورش پيوسته است، قبل از اينكه دعوت دايي را رد كند با نيامدن خود به تيم ملي ايران عملا به دايي و حذف خود در ديدار با عربستان اعتراض كرد.

به گزارش ايسنا، مفسر اين تلويزيون با تعجب از جهش دوباره كريمي افزود: كريمي چهار گل در دو بازي به ثمر رسانده است كه سه گل آن در يك بازي بوده است و جالب‌تر آن كه اين گل‌ها نه با پاهاي جادويي او بلكه با سر جادويي‌اش به ثمر رسيده است.

وي پيش‌بيني كرد: كريمي كه افكار عمومي فوتبال ايران را نيز با خود دارد، تا انتظارات حرفه‌اي خود را بدست نياورد به تيم ملي ايران بازنخواهد گشت.

تلويزيون ورزشي العراقيه نيز گفت: علي كريمي با پشت كردن به دعوت مربي تيم ملي ايران پس از درخشش در ليگ اين كشور پاسخ عدم دعوتش در ديدار با عربستان را به دايي داد تا در آستانه ديدار حساس ايران و كره شمالي در راه جام جهاني فوتبال ايران و آسيا را غافلگير كند.

اين تلويزيون بازگشت مهدوي‌كيا را نيز مورد توجه قرار داد و گفت: دايي با دعوت دوباره ستاره‌هاي فوتبال ايران ضريب قدرت اين تيم را در مسابقات مقدماتي فوتبال آسيا بالا برد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید