خرید شال مسابقات تيروکمان محرمانه برگزار مي شود!

سرمربي تيم تيروکمان استان همدان از ناعدالتي هاي فدراسيون گلايه کرد و افزود: فدراسيون سالهاست که در حق شهرستان ها اجحاف مي کند.

محمد غفوري در گفت و گو با ايسنا، مدعي شد: در سالهاي گذشته برنامه ها و مسابقات بسياري توسط فدراسيون برگزار شد که در راستاي برنامه هاي تقويم ورزشي اين فدراسيون انجام مي شد که هيچ يک به اطلاع هيات هاي شهرستان ها نمي رسيد.

وي يادآور شد: فدراسيون و مربيان تيم ملي دلايل عجيبي را براي اين کار خود مي آورند که قبول کردن آن بسيار سخت است و اگر هم بخواهيم در مقابل آنها صحبت کنيم با محروميت ها و جريمه ها روبرو مي شويم.

دارنده مدال نقره کشور در خصوص انتخاب نفرات تيم ملي تير و کمان تصريح کرد: مربيان تيم ملي در حالي ما را با اعضاي تيم مقايسه مي کنند که آنها در تمام مسابقات فدراسيون حضور دارند ولي ما به خاطر بي اطلاعي از هر 10 مسابقه در 2 مسابقه شرکت مي کنيم، آن هم در زمين و محل مسابقه اي که آنها دائما در حال تمرين در آن هستند و ما با چند تير آزمايشي بايد در مقابل آنها عملکرد بهتري داشته باشيم. امتياز رنکينگ را نيز بهانه اي براي دعوت نشدن شهرستاني ها به تيم مي دانند.

وي از محرمانه برگزار شدن مسابقات خبر داد و خاطرنشان کرد: نمي دانم چرا اين مسابقات از پيش به هيات ها اطلاع داده نمي شود و ما هر بار بايد بدون آمادگي قبلي وارد مسابقات شويم و چرا اين مسابقات اين قدر محرمانه برگزار مي شود که اين اقدام از حضور بسياري از ورزشکاران جلوگيري مي کند تا رقيب جدي براي نفرات ثابت تيم ملي پيدا نشود.

وي در پايان افزود: مربيان تيم ملي با اعلام اسامي 16 نفر به اردوي تيم ملي ريکرو يک بار ديگر ثابت کردند که حق خوري در تيم ملي بيداد مي کند، با اين که در آخرين مسابقه انتخابي من در جايگاه هفتم قرار گرفتم ولي در ليست 16 نفره آنها نيستم و نمي دانم ملاک براي انتخاب شدن چيست و چرا اصلا مسابقات انتخابي را بهانه اي براي تشکيل تيم ملي قرار مي دهند؟ تيم ملي تيرو کمان به يک رشته انحصاري براي عده اي خاص تبديل شده و هيچ مقام مسئول فدراسيون تيراندازي از اين کار جلوگيري نمي کند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید