خرید شال يک خبر ناخوشايند براي سوئدي‌ها

بازگشت کريستيانو رونالدو به تيم ملي پرتغال براي ديدار روز شنبه در برابر سوئد در مقدماتي جام جهاني 2010 مي تواند خبر ناخوشايندي براي سوئديها باشد که بسياري از بازيکنان خود را در اختيار ندارند .

به گزارش ايرنا، پرتغال قرار است براي نخستين بار از جام ملتهاي اروپا از رونالدو بهترين بازيکن خود استفاده کند و اين درحالي است که تيم مصدوميت زده سوئد حدود نيمي از بازيکنان اصلي خود را در ورزشگاه ” راسوندا ” در اختيار نخواهد داشت. در اين ورزشگاه ، تيم اسکانديناويايي تنها يک بار طي ده سال گذشته شکست خورده است.

پرتغال در نخستين ديدار گروهي خود چهار بر صفر مالت را شکست داد ولي بعدا متحمل يک شکست خانگي سه بر دو از دانمارک پس از دريافت سه گل دير هنگام شد و اکنون با سه امتياز در مکان چهارم گروه يک قرار دارد.

آلباني ، دانمارک ، سوئد همگي پس از انجام دو بازي چهار امتيازي هستند.

رونالدو که پس از مسابقات يورو 2008 در ماه ژوئن از ناحيه قوزک پا تحت عمل جراحي قرار گرفت گفت: از اين به بعد بازيها دشوار خواهد بود و ما نبايد شکست ديگري مثل شکست در برابر دانمارک بخوريم.

کارلوس کويروز سرمربي پرتغال مي گويد که تيمش براي جبران شکست در برابر دانمارک بايد هر سه امتياز اين ديدار را بگيرد.

وي اظهار داشت: من مي توانم به شما اطمينان دهم که درصدد کسب هر سه امتياز بازي با سوئد خواهيم بود.

احتمال مي رود که رونالدو در اين ديدار به عنوان يک مهاجم وارد زمين شود و دني در خط مياني جايگزين دکو هافبک مصدوم چلسي شود.

در همين حال، لارس لاگربک سرمربي سوئد با ناراحتي مي گويد من از زمان شروع کار خود هيچگاه به ياد ندارم که بازيکنان ما در اين حد دچار مصدوميت شده باشند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید