خرید شال پایان هفته هفتم ليگ برتر هندبال

هفته هفتم از لیگ برتر هندبال باشگاههای کشور شب گذشته با صدرنشینی تیم ذوب آهن و سقوط دو پله ای قهرمان لیلگ به پایان رسید.

به گزارش مهر، هفته هفتم از بیست و یکمین دوره لیگ برتر هندبال باشگاههای کشور طی سه روز در شهرهای مختلف برگزار شد که در پایان این رقابتها تیم ذوب آهن اصفهان موفق شد با کسب یک پیروزی دیگر مکان نخست جدول را از آن خود کند. این تیم با 12 امتیاز هم اکنون در صدر جدول رده بندی ایستاده است. تیم پارس جنوبی با 10 امتیاز از رده چهارم به رده دوم صعود کرد و تیم هپکو اراک با شکست نماینده کرمان با 10 امتیاز عنوان سوم را دارد.

تیم فولاد مبارکه سپاهان قهرمان چندین دوره لیگ برتر هندبال باشگاههای کشور با 10 امتیاز و تفاضل گل کمتر از رده دوم به رده چهارم جدول سقوط کرد.

هیئت هندبال کرمان صدرنشین هفته پنجم و ششم با پذیرفتن یک شکست دیگر با 9 امتیاز عنوان چهارم را دارد. صنعت مس کرمان و آلومینیم اراک با امتیاز مسابقه شش، ابومسلم سبزوار با 5 امتیاز، فولاد نوین با دو امتیاز و گچ فارسان شهرکرد بدون امتیاز رده ها پنجم تا دهم را در جدول از آن خود کرده اند.

درهفته هفتم از رقابتها پارس جنوبی با نتیجه 34 بر 26 بر تیم ابومسلم سبزوار پیروز شد. تیم هیئت هندبال کرمان با نتیجه 27 بر 26 مغلوب تیم هپکو اراک شد.

تیم ذوب آهن اصفهان با نتیجه 32 بر 24 از سد تیم گچ فارسان شهرکرد گذشت. تیم فولاد نوین 23 بر 22 از تیم آلومینیم اراک شکست خورد و تیم فولاد مبارکه سپاهان با نتیجه 28 بر 27 تیم مس را از پیش رو برداشت.

برنامه هفته هشتم این رقابتها بدین شرح است ( تیم های اول میزبان مسابقه هستند):

پنج شنبه 25/7/87:
فولاد مبارکه سپاهان- آلومینیم اراک

جمعه 26/7/87:
گچ فارسان شهرکرد- هیات هندبال کرمان
هپکو اراک- مس کرمان
ابومسلم سبزوار- ذوب آهن اصفهان
فولاد نوین – پارس جنوبی

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید