خرید شال باشگاه دختران تهران راه‌اندازي مي‌شود

دبير ستاد گراميداشت روز دختران و دهه کرامت، از راه‌اندازي نخستين باشگاه فرهنگي،اجتماعي دختران تهراني، همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه(س)خبر داد.
به گزارش شبكه خبر، نرگس مدني پور، درباره اهداف و کارکردهاي باشگاه دختران تهران اظهار داشت: هدف اصلي از راه‌اندازي اين باشگاه و توسعه آن در سطح مراکز فرهنگي پايتخت، توانمندسازي دختران در عرصه‌هاي گوناگون و جلوگيري از آسيب‌هاي فرهنگي است که نسل جوان امروز را تهديد مي‌کند.
مدني پورافزود: تهيه بانک اطلاعات، تشکيل زير مجموعه‌هاي تخصصي دختران، ارايه خدمات فرهنگي و اجتماعي، برگزاري جشن‌هاي تشرف و مراسم ويژه مناسبت‌هاي ملي و مذهبي، ارايه مشاوره‌هاي گوناگون، برگزاري تورهاي گردشگري و مسابقات ورزشي، فرهنگي و علمي، از جمله فعاليت‌ها و کارکردهاي باشگاه دختران جوان تهران خواهد بود.
وي تشکيل کانون‌هاي خبري و تهيه نشريات ويژه دختران، تهيه و توزيع ادواري بسته‌هاي فرهنگي، شناسايي و تجميع خدمات مناسب براي دختران و ارايه دوره‌هاي آموزشي کاربردي را از ديگر فعاليت‌هاي باشگاه عنوان کرد.
مدني پور، خاطر نشان کرد: از دختران 15تا 25 ساله تهراني دعوت مي‌شود با مراجعه به آدرس اينترنتي www.dokhtaran.ir در باشگاه دختران تهران نام‌نويسي و براي حضور در جشن بزرگ سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختران اعلام آمادگي کنند.
دبير ستاد گراميداشت روز دختران و دهه کرامت، در پايان گفت: علاقه‌مندان مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر به نشاني فلکه دوم صادقيه، بلوار فردوس، بعد از چهار راه مخابرات، فرهنگسراي دختران مراجعه يا با شماره تلفن 44081026 و 44081025 تماس بگيرند.
اول ذي‌القعده مصادف با ولادت حضرت معصومه (س) و همزمان با 10 آبان امسال روز دختران و از اين تاريخ تا 20 آبان مصادف با ولادت حضرت امام رضا (ع) دهه کرامت نامگذاري شده است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید