خرید شال نتايج مقدماتي جام‌جهاني در آمريکاي جنوبي

پيروزي تيم هاي آرژانتين،پاراگوئه و بوليوي برابر رقباي خود نتايجي بودند که شب گذشته در رقابت هاي فوتبال انتخابي جام جهاني 2010 در منطقه آمريکاي جنوبي رقم خوردند.

به گزارش برنا، رقابت هاي انتخابي جام جهاني 2010 شب گذشته با برگزاري سه ديدار در منطقه آمريکاي جنوبي ادامه يافت که طي آن آرژانتين،پاراگوئه و بوليوي حريفان خود را از پيش رو برداشتند.

در حساس ترين بازي برگزار شده آرژانتين در يک بازي کاملاً فيزيکي و البته خشن که 10 بازيکن اخطاري به همراه داشت،در ورزشگاه “مونومنتال” شهر بوينس آيرس به سختي و با نتيجه نزديک 2-1 ميهمانش اروگوئه را بدرقه کرد تا شاگردان “آلفيو باسيله” با 16 امتياز در رتبه دوم بايستند.

ميزبان بازي را طوفاني آغاز کرد و دو بار پياپي در دقايق 6 و 13 توسط دو مهاجم جوان خود “ليونل مسي” و “سرجيو آگوئرو” موفق به گلزني شد.پس از اين گل ها اروگوئه کمي به خود آمد و در دقيقه 40 “ديه گو لوگانو” موفق به گلزني شدند. اين گلزني براي کسب امتياز تيم ميهمان کافي نبود و بازي در نهايت با پيروزي 2-1 آرژانتين خاتمه يافت.

از نکات جالب توجه اين ديدار مي توان به خشونت بازيکنان هر دو تيم از همان ابتداي بازي اشاره کرد.البته به رغم اين حرکات خشونت آميز “کارلوس تورس” در نيمه نخست فقط يک بار از کارت زرد خود استفاده کرد.

در ديگر ديدار نيز پاراگوئه با تنها گل دقيقه 9 “سالوادور کاباناس” ميزبانش کلمبيا را شکست داد و با 20 امتياز و فاصله اي 4 امتيازي نسبت به تيم دوم صدرنشيني اش را تداوم بخشيد.

همچنين تيم انتهاي جدولي بوليوي در مصاف با ميهمانش پرو 3-0 به برتري دست يافت و با 8 امتياز در جايگاه هشتم قرار گرفت.”خواکين بوته‌رو” در دقايق 4 و 16 و “رونالد گارسيا” در دقيقه 81 براي بوليوي گلزني کردند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید