خرید شال جشن مشترک آبی و قرمز

سرخابي‌هاي پايتخت كه در طول فصل اخير در تلاش هستند تا با بكارگيري برنامه‌هاي متفاوت، بنيه هاي مالي‌شان را تقويت نمايند، با رويكردي جديد، اقدام به برگزاري جشن‌هايي خواهد نمود، تا با استفاده از اين فرصت، از حمايت‌هاي مالي و رواني هواداران برخوردار شود.

به گزارش خبرنگار ورزشي ، باشگاه‌هاي پرسپوليس و استقلال تهران جشن بزرگ مِهر را با حضور و حمايت کليه بازيکنان تيم هاي استقلال و پيروزي تهران، پنجشنبه 25 مهر ماه در استاديوم 4500 نفري باشگاه انقلاب تهران برگزار خواهند كرد.

اين جشن كه براي نخستين بار و با حضور تمامي اعضاء و دست اندرکاران دو تيم برگزار مي‌شود، را به نوعي مي‌توان نخستين الگوبرداري سرخابي‌ها از اروپايي‌ها در حوزه درآمدزايي خواند، چرا كه يكي از راهكارهايي كه باشگاه هاي اروپايي براي درآمدزايي در پيش مي‌گيرند، برگزاري جشن هاي اينچنيني با حضور طرفداران اين تيم‌ها است كه عموماً هزينه بليط اين تيم‌ها به مراتب بالاتر از حد معمول است.

از برنامه هاي جشن مي توان به اجراي ويژه مجتبي کبيري، اجراي برنامه هاي کميک و تأترهاي کمدي، آتش‌بازي، قرعه کشي يک دستگاه خودرو و ده ها جايزه ويژه اشاره نمود.

البته بايد اين دو باشگاه پايتخت بكارگيري ساير روش‌هاي درآمدزايي را نيز در دستوركار قرار دهد تا عملاً رفته رفته، به استقلال مالي به عنوان اساسي‌ترين گام جهت دستيابي به استقلال مديريتي و تحقق خصوصي‌سازي دست يابند كه اين امر با توجه به هواداران پرشمار اين دو باشگاه دور از دسترس به نظر مي‌رسد.

گفتني است، جشن مذکور با حضور خانواده هاي ايراني و با رويکرد فرهنگ سازي صحيح شادي ، به همت گروه طرح و برنامه تجما، موسسه سروش رسانه وابسته به سازمان صدا و سيما، شهرداري تهران و سازمان تربيت بدني استان تهران برگزار مي گردد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید