خرید شال قيمت پاركينگ برج ميلاد كاهش نمي‌يابد

سخنگوي شوراي شهر اعلام كرد: هرچند فرمانداري تهران نسبت به پاركينگ برج ميلاد اعتراض كرده است، اما مبلغ اين پاركينگ‌ها كاهش نخواهد يافت.
به گزارش ايلنا، خسرو دانشجو، پس از برگزاري يكصد و سي و چهارمين جلسه شوراي شهر تهران كه هر يكشنبه به طور غير علني برگزار مي‌شود، در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: امروز اعتراض فرمانداري تهران به نحوه مديريت و بهره‌برداري از فضاي عمومي برج ميلاد كه بيشتر معطوف به قيمت پاركينگ اين برج بود، بررسي شد.
او توضيح داد: بر اين اساس، قرار شد تا با در پيش گرفتن راهكارها و در نظر گرفتن برخي تسهيلات امكان استفاده شهروندان از وسايط نقليه عمومي براي بازديد از برج ميلاد فراهم شود تا به اين ترتيب، بازديدكنندگان كمتر با وسيله نقليه شخصي به برج ميلاد بروند.
سخنگوي شوراي شهر خاطرنشان كرد: در عين حال، ظرفيت پاركينگ برج ميلاد محدود است و به طور قطع اگر تمام بازديدكنندگان با وسيله نقليه شخصي به اين برج مراجعه كنند، با كمبود پاركينگ روبه‌رو مي‌شويم.
دانشجو همچنين به ترافيك محورهاي پيرامون برج ميلاد اشاره و اضافه كرد: هم‌اكنون پيچيدگي‌‏هايي در ترافيك اين منطقه وجود دارد؛ بنابراين، مراجعه بازديدكنندگان برج ميلاد با وسيله نقليه عمومي از تشديد ترافيك اين منطقه نيز جلوگيري مي‌شود.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید