خرید شال ليگ برتر هندبال تشريفاتي نيست

سرمري تيم هندبال پارس جنوبي گفت: ليگ برتر هندبال مانند فصول گذشته تشريفاتي و تحت تاثير قدرت سه تيم نيست.

كيوان صادقي در گفت و گو با فارس، تصريح كرد: رقابت هاي ليگ برتر هندبال تا پش از رقابت هاي اين فصل تنها براي سه تيم برگزار مي‌شد چرا كه ساير تيم ها از پيش باخته بودند و در پايان دور رفت مدعيان قهرماني به طور كامل مشخص بودند.

وي افزود: در ليگ جاري، حداقل شش تيم مدعي هستند و هيچ تيمي در حاشيه امنيت قرار ندارد. اكنون در پايان هر هفته، جدول رده بندي ليگ دستخوش تغييرات فراوان مي‌شود كه اين موضوع بر كيفيت بالاي ليگ صحه مي‌گذارد.

وي تصريح كرد: تيم پارس جنوبي اكنون در رده دوم جدول قرار دارد؛ اما با وجود اختلاف اندك تيم ها با يك باخت در خطر حضور در جمع پايين نشينان ليگ خواهيم بود.

صادقي تصريح كرد: خوشبختانه ستاره ها و ملي پوشان هندبال ديگر در انحصار يكي دو تيم نيستند و به همين دليل نمي‌توان پيش از هر بازي نتيجه آن را به درستي حدس زد.

وي با انتقاد از برخي مربيان كه عملكرد داوران را دليل شكست تيم هاي خود مي‌دانند گفت: اشتباهات داوري اجتناب ناپذير است؛ اما يقين دارم هيچ يك از آنها تعمدي نيست. حتي در روزهايي كه تيمم مغلوب شده اين را گفته ام و هيچ گاه توپ را در زمين داوران نينداخته ام. متاسفانه برخي مربيان به دليل عدم ثبات شغلي و جايگاه متزلزل خود ديواري كوتاهتر از داوران پيدا نمي‌كنند.

صادقي در خصوص بازي هفته آينده تيمش گفت: در دو هفته آينده دو بازي دشوار و تعيين كننده مقابل سپاهان نوين و سپاهان اصفهان پيش رو داريم. حساب ويژه اي روي امتيازات اين 2 بازي باز كرده ايم و با شناخت كامل از 2 حريف به مصاف آنها مي‌رويم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید