خرید شال نايب‌قهرمان پارالمپيك پكن: زندگيم چيزي جز گريه نبوده است!

دارنده‌ي مدال نقره پرتاب ديسك بازي‌هاي پارالمپيك پكن گفت: تا زماني كه نگاه‌ها و توجه‌ها به ورزش معلولان اينگونه باشد ديگر به تيم ملي باز نخواهم گشت و از دنياي قهرماني خداحافظي مي‌كنم.

مهرداد كرم‌زاده در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: از دست افرادي كه نگاه‌شان به ورزش معلولان مناسب نيست، بسيار ناراحتم. با توجه به اينكه اصلا به ما توجهي نمي‌شود، قصد ندارم تمرين كنم و مي‌خواهم تا زماني كه اين مسايل وجود دارد، ‌از تيم ملي دور باشم. از دنياي قهرماني خداحافظي مي‌كنم تا در المپيك 2012 لندن كه مدال‌هاي المپيك و پارالمپيك يكي خواهد شد به كار سخت ورزشكاران معلول و جانباز پي ببرند.

وي افزود: تنها توقع من به عنوان دارنده دو مدال بازي‌هاي پارالمپيك اين بوده و هست كه به ورزشكاران معلول و جانباز توجه ويژه‌اي كنند. اين انتظار ما در همان حد باقي مانده و هيچ موقع به حقيقت تبديل نشده است. تا زماني كه شرايط اينگونه است ديگر مسابقه نخواهم داد.

دارنده‌ي 16 مدال طلاي قهرماني جهان و جام جهاني با تاكيد بر اينكه در ورزش كشور هيچ كس به فكر ورزشكاران معلول و خانواده‌ي آنها نيست، خاطرنشان كرد: 18-17 سال است كه در ورزش قهرماني حضور دارم، چندين سال است كه شغلي ندارم. در اين مدت تنها به عشق مردم در صحنه مانده‌ام. الان بايد به فكر خانواده‌ام باشم. كسب مدال بدون اينكه ورزشكار تامين باشد، بدست نمي‌آيد.

وي ادامه داد: براي كسب مدال در پارالمپيك پكن يك هفته پس از پارالمپيك آتن تمريناتم را شروع كردم. خانواده‌ام و مربيانم زحمت زيادي كشيده بودند. خدا را شكر مي‌كنم كه شرمنده‌ي مردم نشدم.

كرم‌زاده يادآور شد: در چهار سال گذشته به ندرت در كنار خانواده و فرزندانم بودم، با اين حال مسوولين شهر من پس از بازگشتم از پكن كم لطفي كردند. زندگيم در اين مدت چيزي جز گريه نبوده است!

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید