خرید شال درگيري اهالي ژيمناستیك

در پي جلوگيري از ورود تماشاگران براي حضور در سالن برگزاري مسابقات انتخابي تيم ملي ژيمناستيك، اين درگيري روي داد.

به گزارش فارس، بعد از ظهر روز گذشته، زماني كه شماري از اهالي ژيمناستيك قصد ورود به سالن آذرپي، محل برگزاري رقابت هاي انتخابي تيم ملي، را داشتند، بنا به دستور رئيس فدراسيون از ورود آنها جلوگيري شد.

اين باعث ايجاد درگيري لفظي و تحصن حدود 20 تن از اين افراد كه متشكل از مربيان، پيشكسوتان و ورزشكاران بودند، تا پايان رقابت‌ها شد.
محسن خوش طينت از مربيان و پيشكسوتان ژيمناستيك در گفت و گو با فارس اظهار داشت: همراه شماري از پيشكسوتان، مربيان، مسئولان هيئت ژيمناستيك تهران (دبير هيئت) و ورزشكاران رده هاي سني نوجوانان و جوانان، براي تماشاي رقابت ها راهي سالن شديم.

وي افزود: براساس اعلام مربي تيم ملي، اين مسابقات به جهت انتخاب تركيب تيم اعزامي به قهرماني آسيا در قطر برگزار مي شد. نه به شكل كتبي و نه شفاهي، اعلام نشده بود كه اين مسابقات پشت درهاي بسته برگزار خواهد شد و كسي حق ورود ندارد.

خوش طينت گفت: زماني كه خواسيتم وارد شويم، نماينده حراست به ما گفت نمي‌توانيد داخل شويد. احمد محتشمي، رئيس فدراسيون از راه رسيد و به او گفتم نمي‌گذارند وارد سالن شويم؛ اما در جواب از نماينده حراست خواست تا مرا بيرون كند.

وي گفت: از آنها خواستم تا نامه يا ابلاغ كتبي اين دستور را با ما نشان دهند؛ ولي هيچ چيزي در اين خصوص وجود نداشت و تنها دستور شفاهي رئيس فدراسيون بود. وي از داخل سالن اعلام كرده بود كه مخصوصا از ورود بيداريان، نصيري و خوش طينت جلوگيري شود.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید