خرید شال علي دوستي: به فينال برويم

سرمربي تيم ملي فوتبال نوجوانان ايران پس از پيروزي برابر تيم سوريه در رقابت‌هاي قهرماني آسيا و راه‌يابي به جام جهاني گفت: من مطمئن هستم و به همه قول مي‌دهم كه تيم امارات را شكست دهيم وبه فينال راه پيدا كنيم.

علي دوستي در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: به هر صورت ما يك بازي فيزيكي و در واقع جنگ را در برابر سوريه به نمايش گذاشتيم. ما از بچه‌ها خواسته بوديم كه با غيرت ايراني در اين بازي مسابقه بدهند. ما از آنها خواسته بوديم همانند جواناني مانند حسين فهميده كه روزي با غيرت خود در جنگ حضور يافته‌اند، به صحنه‌ي رقابت بروند و هر آنچه در وجودشان هست، در زمين پياده كنند. خوشحالم كه بچه‌ها توانستند با غيرت در اين بازي پيروز شوند.

وي درمورد افت تيم ايران در نيمه‌ي نخست و تحليل قواي آنها در اواخر بازي خاطرنشان كرد: بچه‌هاي ما در مسابقه‌هاي غرب آسيا شش گل از تيم سوريه خورده بودند و هنوز مقابل اين تيم استرس بازي قبلي را داشتند، از طرف ديگر جوان و كم تجربه هستند و نمي‌شد توقع بيشتري از آنها داشت. اما، رفته رفته تيم ما بهتر كار كرد و توانستيم با تلاش بسيار زياد حريف را با دو گل شكست دهيم.

علي دوستي با بيان اينكه در بازي‌هاي بعدي بهتر از اين كار مي‌كنيم، يادآور شد: ما حتما بهتر مي‌شويم. از اين پس تفكرات ما راجع به بازي امارات است. سه روز فرصت داريم و در اين مدت برنامه‌ريزي خوبي براي شكست امارات مي‌كنيم.

سرمربي تيم ملي فوتبال نوجوانان ايران با تاكيد بر اينكه تيم ما به فينال اين رقابت‌ها راه پيدا مي‌كند، گفت: من به همه قول مي‌دهم كه تيم امارات را شكست دهيم و با موفقيت به فينال مسابقات راه پيدا كنيم. البته تاكنون مسوولان فدراسيون فوتبال و مربيان تيم زحمات زيادي كشيده‌اند كه فكر مي كنم در صورت موفقيت مديون آنها هستيم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید