خرید شال قالیباف: تهران از وجود رادان محروم شد

شهردار تهران گفت: انتصاب سردار رادان به عنوان جانشین فرمانده نیروی انتظامی موجب شد که تهران از وجود ایشان محروم شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد باقر قالیباف شهردار تهران امروز صبح در مراسم تودیع ومعارفه فرمانده جدید انتظامی تهران بزرگ گفت: ماموران نیروی انتظامی باید در هر لحظه شکر گذار باشند زیرا یکی از رسالت های جامعه بر دوش آنان قرار گرفته است و امروز به خاطر مجاهدت همین افراد امنیت در کشور به بهترین شکل بر قرار شده است.

وی ادامه داد: باب شهادت هنوز در نیروی انتظامی باز است و کمتر سازمان ودستگاهی است که چنین محبتی نصیبش شده باشد بر همین اساس ماموران ناجا باید سنگر هم رزمان خود را حفظ کرده و راه آنها را ادامه دهند.

شهردار تهران گفت: نیروی انتظامی باید به خود ببالد ، زیرا توانسته است اعتماد مردم را به خود جذب کند و این مهمترین سرمایه برای فعالیت پلیس است.

قالیباف گفت: انتصاب سردار رادان به عنوان جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور هر چند موجب می شود که تهران از وجود ایشان محروم شود ولی در مقابل کشور می تواند توانایی ایشان به نحو مطلوب استفاده کند.

وی در رابطه با انتصاب سردار رجب زاده به عنوان فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: ایشان یکی از مدیران موفق ناجا هستند و امیدواریم در اجرای ماموریت های خود موفق باشند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید