خرید شال قولي كه علي‌آبادي داده عملي شود

كاپيتان تيم ملي فوتسال ايران، گفت: با شرايطي كه وجود دارد صعود به نيمه نهايي به هيچ وجه دور از دسترس نيست.

وحيد شمسايي در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: هر چند من و دو بازيكن ديگر تيم ملي به خاطر مصدوميت و محروميت نمي‌توانيم در ديدار سه‌شنبه برابر ايتاليا بازي كنيم اما بازيكنان جايگزين صددرصد عملكرد بهتري نسبت به ما خواهند داشت و به هيچ وجه صعود به مرحله نيمه نهايي دور از دسترس نيست. اميدوارم بازيكنان تيم ملي مثل بازيهاي قبل عملكرد درخشاني داشته باشند و بتوانند نتيجه خوبي هم مقابل ايتاليا كسب كنند.

وي افزود: من به عنوان كاپيتان تيم ملي نتايجي كه كسب شد را به دو كاپيتان ايران در دو جام جهاني اخير يعني بابك معصومي و رضا حيدريان تقديم مي‌كنم. من درس‌هاي زيادي از اين دو آموختم تا بتوانم تيم ملي را در جام جهاني رهبري كنم و فكر مي‌كنم توانسته‌ام دينم را به آنها ادا كنم.

شمسايي با بيان اينكه تيم ملي به حمايت مسوولان نياز دارد، به ايسنا گفت: ‌هيچ كس به خاطر پاداش بازي نمي‌كند اما اميدوارم قولي كه “علي‌آبادي” داده بود عملي شود تا بازيكنان با روحيه دو چندان به مصاف ايتاليا بروند.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا از غيبت برابر ايتاليا ناراحت هستيد، گفت: قطعا همين طور است. پنج بازيكن تيم ايتاليا از دوستان و هم بازيانم در ايتاليا بوده‌اند. من شناخت خيلي خوبي از آنها دارم. اي كاش مي‌توانستم در تركيب تيم ايران بازي كنم. با اين حال تجربه‌ام را به بازيكنان جوان‌تر تيم انتقال خواهم داد.

شمسايي در پايان گفت: در بازي با اوكراين هر كاري كردم به خاطر زحمت مربيان و كساني بوده كه كنارشان بوده‌ام. خوشحالم كه توانسته‌ام با استفاده از تجربيات ديگران و زحمات مربيانم جام‌جهاني موفقي را پشت سر بگذارم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید