خرید شال ضرر 500 میلیون تومانی استقلال

در حالیکه مدیریت پیشین باشگاه استقلال مقدمات امضا قرارداد اسپانسری 2 میلیاردی را برای تیم فوتبال این باشگاه فراهم آورده بود، آبی‌پوشان راضی به امضا قرارداد با حامی مالی شدند که برای یک نیم فصل به آنها 500 میلیون تومان پرداخت کرده است.

به گزارش مهر، علی فتح الله زاده در آخرین روزهای مدیریت خود در باشگاه استقلال با تعاونی مالی اعتباری شهر به توافق رسید که این موسسه مالی زیر مجموعه شهرداری تهران حامی مالی آبی پوشان در فصل جاری لیگ برتر باشد.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در تاریخ 18 شهریورماه مقدمات امضا این قرارداد را فراهم آورد و حتی در تاریخ 21 همین ماه رسما از این حامی مالی درخواست کرده بود تا پیش از عقد قرارداد نهایی علی الحساب مبلغ یک میلیارد تومان به باشگاه استقلال پرداخت کند.

با خداحافظی علی فتح الله زاده از باشگاه و انتصاب مدیران جدید، آنها در اولین اقدام و در آستانه دربی 65 بازار مبل ایران را به عنوان حامی مالی برگزیدند. این حامی مالی نیز برای یک نیم فصل متعهد به پرداخت 500 میلیون تومان به آبی پوشان شده که این رقم نصف مبلغی است که تعاونی مالی و اعتباری شهر حاضر به پرداخت آن شده بود.

هنوز مشخص نیست حامی مالی استقلال در نیم فصل دوم لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا چه موسسه یا شرکتی است. این در حالیست که تیم فوتبال پرسپولیس نام اسپانسری 3 میلیارد تومانی را بر روی پیراهن خود دارد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید