خرید شال قلعه‌نويي:از برنامه 90 شكايت نكرده‌ام

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: اولويت اول تيم ما در اين فصل قهرماني در ليگ برتر است.

امير قلعه‌نويي درگفت‌وگو با ايسنا، اظهاركرد: از همان ابتدا نسبت به موفقيت تيم استقلال اعتقاد داشتم و با وجود تمامي انتقادهايي كه بود معتقد بودم كه استقلال مدعي قهرماني است. درهر صورت انسان با اميد زنده است و من باور قطعي دارم كه اگر برخي اشكالات برطرف شود، استقلال صددرصد قابليت قهرماني در ليگ برتر را دارد. ما در اين فصل با توجه به حضور در سه جبهه اولويت‌بندي‌ را انجام داده‌ايم و اولويت نخست ما قهرماني در ليگ برتر سپس موفقيت در ليگ قهرمانان آسيا و اولويت سوم ما قهرماني جام حذفي است.

وي درباره‌ وقفه در مسابقات ليگ برتر نيز گفت: به هر حال با توجه به بازي‌هاي تيم ملي اين وقفه به وجود آمده كه ما نيز بايد تمكين كنيم مشكلي وجود ندارد و ما تمرينات استقلال را ادامه مي‌دهيم تا شرايط تيم حفظ شود از اين تعطيلي نيز استفاده مي‌كنيم تا برخي نقاط ضعف تيم را برطرف كرده و هماهنگي بازيكنان را افزايش دهيم.

قلعه‌نويي درباره بازي استقلال مقابل برق شيراز نيز گفت: ابتدا بايد به محمد عباسي سرمربي برق شيراز تبريك بگويم از روزي كه به برق شيرازآمده است وضعيت اين تيم كاملا مثبت شده و من در ابتداي فصل نيز به مديران برق گفتم كه امسال تيم برق يكي از بهترين‌هاي تيم‌هاي ليگ برتر خواهد شد. عباسي مربي باهوشي است و تيم خوبي را جمع كرده است از هم‌اكنون معتقدم كه بازي روز جمعه استقلال مقابل برق شيراز يكي از زيباترين بازي‌هاي اين فصل ليگ خواهد بود.

سرمربي تيم استقلال تهران با رد برخي اظهارات منتشر شده از سوي وي به ايسنا،‌گفت: به هيچ عنوان از شبكه‌ي سه يا برنامه 90 شكايت نكرده‌ام. من تنها گفتم كه تريبوني در اختيار فردوسي‌پور قرار گرفته است. من با فردوسي‌پور و همچنين “زماني” مسئول گروه ورزش شبكه سه و “پورمحمدي” مدير اين شبكه دوست هستم و هيچ مشكلي ندارم. من شكايتي از صداوسيما نكردم و مشكلي نيز وجود ندارد و آن نقل‌وقول‌ها صحبت‌هاي من نبوده است.

وي افزود: اگر مصاحبه نكنم خبرنگاران به يك شكل انتقاد مي‌كنند و زماني كه مصاحبه مي‌كنم كه نيز صحبتهايم اين چنين منعكس مي‌شود.

قلعه‌نويي درباره حضورش در كميته‌ي انضباطي نيز گفت: هيچ مشكل خاصي وجود ندارد و اين يك جلسه خوب براي همكاري با رييس كميته انضباطي بود.

سرمربي استقلال درباره وضعيت بازيكنان اين تيم كه در اردوي تيم ملي حضور دارند نيز گفت: تيم ملي مسئول دارد و من در اين رابطه صحبتي نمي‌كنم.

قلعه‌نويي همچنين درباره خداحافظي علي كريمي از تيم ملي فوتبال نيز گفت: من با كريمي طي يك سال حضور در تيم ملي دوران خوبي را پشت سر گذاشتم او همواره به عنوان يك بزرگتر به تيم ملي كمك كرد و به هرحال معتقدم اين بازيكن مي‌توانست در جام جهاني براي تيم ملي بسيار مفيد باشد.

وي افزود: معتقدم بستري را آماده ساختند تا علي كريمي از تيم ملي خداحافظي كند كه بايد اين بسترسازي و علت تصميم كريمي را ريشه‌يابي كنيم. همان طور كه اين بسترسازي درباره كريم باقري نيز صورت گرفت و او به يك باره از تيم ملي خداحافظي كرد. بايد ديد اين اتفاق‌ها به چه شكل رخ مي‌دهد كه به راحتي يك بازيكن را در دوران اوج از تيم ملي كنار مي‌گذاريم.

قلعه‌نويي تصريح كرد: در اين باره مسئولين تيم ملي بايد پاسخ‌گو باشند اما در هر صورت كريمي در زمان حضورش در تيم ملي ايران بسيار متعصبانه كار كرد و مهره‌اي كارساز براي ما بود. حتي در بازي مقابل چين تايپه كه همگان تصور مي‌كردند ما بازيكنان تيم دوم خود را به ميدان مي‌فرستيم باز هم از اين بازيكنان دعوت كرديم كه نفراتي چون كريمي با رغبت هر چه تمام براي تيم ملي به ميدان رفتند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید