خرید شال كردان: به تصميم مجلس احترام مي‌گذارم

وزير كشور گفت: من مشروعيتم با معرفي دولت و مجلس شوراي اسلامي است و من به اين مشروعيت و به هر تصميمي كه مجلس شوراي اسلامي بگيرد، احترام مي‌گذارم.
به گزارش فارس، علي كردان، دوشنبه شب در حاشيه توديع و معارفه استاندار سابق و جديد زنجان در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره تصميم مجلس درباره خود اظهار داشت: من مشروعيتم با معرفي دولت و مجلس شوراي اسلامي است و من به اين مشروعيت و به هر تصميمي كه مجلس شوراي اسلامي بگيرد، احترام مي‌گذرام.
وي درباره زمان دور دوم رئيس‌جمهور به استان زنجان اظهار داشت: رئيس جمهور در نخستين فرصت و با استقرار استاندار جديد و برنامه‌اي كه تنظيم خواهد شد، اين سفر را انجام خواهند داد.
وزير كشور ايجاد امنيت در مرزها را از جمله اقدامات خود اعلام كرد و گفت: در اين زمينه تلاش خواهيم كرد.
كردان با اشاره به خواسته‌هاي خود از استانداران و به ويژه استاندار زنجان گفت: افزايش سرانه مردم و استفاده از ظرفيت‌هاي بالاي اين استان، از خواسته‌هاي ما از استاندار جديد است.
وي ايجاد سلامت اداري در كشور را از ديگر برنامه‌هاي خود در وزارت كشور اعلام كرد.وزير كشور با اشاره به اين‌كه 70 درصد جمعيت كشور در شهرها زندگي مي‌كنند، تصريح كرد: از شهرداران خواسته شده كه در كاهش يك تا دو درصدي هزينه‌هاي شهرنشيني تلاش كنند.
وي همچنين از واگذاري هفده مورد از اختيارات وزير كشور به استانداران خبر داد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید