خرید شال انهدام یک تیم تروریستی در سیستان و بلوچستان

دبیرخانه تامین شورای سیستان و بلوچستان با صدور اطلاعیه ای از انهدام یک تیم تروریستی در جریان عملیات مشترک قرارگاه عملیاتی فتح و سربازان گمنام امام زمان (عج) سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، در این اطلاعیه آمده است به اطلاع مردم شریف و همیشه در صحنه استان سیستان و بلوچستان می رساند با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) و با همکاری مردم همیشه در صحنه استان روز گذشته محل اختفای یک گروه تروریستی که به منظور انجام اقدامات خرابکارانه از دو روز قبل از یکی از کشورهای همسایه وارد استان شده بود شناسایی و در جریان عملیات مشترک نیروهای قرارگاه فتح استان و اداره کل اطلاعات استان، تمامی اعضای این تیم در ارتفاعات پیرسوران شهرستان زاهدان به هلاکت رسیدند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است در جریان این عملیات که منجر به هلاکت چهار تن از اعضای این گروه شد مقادیری سلاح، مهمات، تجهیزات مخابراتی به همراه اسناد و مدارک نیز کشف و ضبط شد.

همچنین در این بیانیه عنوان شده است، مسئول این تیم معدوم احمد وفایی از قاچاقچیان مواد مخدر بوده که از سال 82 به بعد در کنار قاچاق مواد مخدر در اقدامات تروریستی از قبیل ربایش پنج تن از اتباع خارجی در سال 82، شرکت در جنایت هولناک تاسوکی و به شهادت رساندیدن 22 نفر از شهروندان عادی در محور زاهدان به زابل در سال 84 و فرماندهی حمله به پاسگاه شمم سر سروان از طریق یکی از کشورهای همسایه و انتقال آنها به خاک این کشور و شهادت تعدادی از پرسنل این پاسگاه در سال جاری نقش داشته است.

در پایان این اطلاعیه آمده است در جریان این عملیات همچنین قاچاقچی سابقه دار مواد مخدر ناصر شه بخش و عامل ربایش یک توریست ژاپنی در سال 86 همچنین عامل ربایش امام جمعه فهرج در سال جاری معدوم شد.

شورای تامین استان بدین وسیله از مردم همیشه در صحنه استان که نیروهای امنیتی و انتظامی را در شناسایی این مزدوران یاری نمودند صمیمانه تشکر و قدردانی کرده است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید