خرید شال برنامه کامل انتخابی جام جهانی در آسیا

هفته سوم مسابقات فوتبال انتخابی جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی در قاره آسیا فردا با برگزاری چهار بازی در گروه‌های دوگانه پیگیری می شود.

به گزارش مهر، در روزی که تیم بحرین از گروه یک و عربستان از گروه 2 استراحت می کنند، تیم‌های مدعی ایران، استرالیا، کره جنوبی و ژاپن مقابل حریفان خود صف‌آرایی می کنند.

در دیدارهای فردا تیم ملی فوتبال قطر با هدایت برونو متسو در استرالیا به دیدار تیم ملی فوتبال این کشور می رود. متسو در اولین آزمون که از قضا سخت‌ترین آزمون این مربی فرانسوی است برای صدرنشینی قطر باید به نتیجه ای غیر از شکست در مصاف با میزبان قدرتمند خود فکر کند.

در دیگر دیدار این گروه تیم ملی فوتبال ژاپن در خانه از ازبکستان پذیرایی می کند. ازبکستان در این بازی میرجلال کاسیموف را به جای رئوف ایلینیف بالای سرخود می بیند. میرجلال و ازبک‌ها پس از دو شکست مقابل قطر و استرالیا چاره‌ای جز شکست ژاپن ندارند چرا که با ثبت نتیجه‌ای غیر از این باید فکر حضور در جام جهانی را از سر خود خارج کنند.

کره جنوبی یکی از اصلی ترین حریفان تیم ملی فوتبال کشورمان در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی است. این تیم پس از توقف مقابل کره شمالی در هفته دوم این هفته با امارات، قعرنشین جدول رده بندی گروه 2 مسابقات روبه‌رو می شود. دومنک باتنی در اولین بازی رسمی خود با تیم ملی امارات روزی سخت را در سئول پیش رو خواهد داشت.

در دیگر بازی این گروه تیم ملی فوتبال کشورمان در ورزشگاه آزادی از کره شمالی پذیرایی می کند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید