خرید شال خداداد:قراردادم با مس قطعي نشده است

بهزاد خداداد گفت: با وجود آ‌ن كه از قرارداد سه ساله‌ام با مس كرمان، هنوز يك فصل آن باقي است ولي در صورت انجام توافقات مالي، امسال را نيز در تركيب اين تيم به روي شياپ چانگ خواهم رفت.

اين ملي‌پوش تكواندو در گفت‌وگو با ايسنا اظهاركرد: قرار است تا مذاكرات نهايي را با سرپرست تيم انجام دهم، ضمن اينكه احتمال جذب يوسف كرمي به مس كرمان نيز وجود دارد.

وي درباره دلايل كاهش تيم‌هاي حاضر در فصل جاري ليگ برتر تكواندو تصريح كرد: پيش از هر چيز انتظار نداشتم تا ليگ‌هاي برتر و نقش جهان از يكديگر تفكيك شوند و تفكيك ليگ باعث كاهش تيم‌هاي حاضر در رده برتر شد.

خداداد افزود: از آنجا كه بيشتر نفرات شاخص تكواندو ايران جذب تيم ‌هاي دانشگاه آ‌زاد، مس كرمان و نفت اهواز شده‌اند، عملا شانس ساير تيم‌ها براي كسب جام كم شده است و به همين دليل ترجيح داده‌اند تا در ليگ دسته يك حضور يابند.

وي درباره دلايل كاهش استقبال اسپانسرها از ليگ برتر نيز گفت: فدراسيون و متوليان تكواندو ايران بايد براي اين موضوع چاره‌انديشي كنند تا شرايط جذب اسپانسرها فراهم شود. در اين خصوص كه چرا سال‌هاي قبل استقبال بيشتر و امسال استقبال كمتري را شاهد هستيم بايد هم انديشي صورت بگيرد و ايرادات احتمالي برطرف شود.

دارنده‌ي مدال طلاي مسابقات جهاني تكواندو در ادامه اين گفت‌وگو در خصوص برنامه‌هايش براي حضور در تركيب تيم ملي تكواندو اظهار كرد: تمام اتفاقات گذشته را به دست فراموشي سپرده‌ام و تصميم گرفته مانند ده سال قبل كه براي اولين بار با انجام انتخابي به اردوها راه يافتم همه چيز را از ابتدا آغاز كنم. مي‌خواهم بهترين نفري باشم كه در جام جهاني و مسابقات مختلف نماينده مناسبي براي تكواندو ايران لقب بگيرم.

وي تصريح كرد: به خانواده‌ام گفتم تا تمامي مدال‌هايم را جمع كنند و با طرز فكر بهتري آغاز مجددي داشته باشم. اينك نيز تمرينات بدنسازي و فني را زير نظر بيژن مقانلو و مرتضي كريمي انجام مي‌دهم تا به شرايط ايده‌آل خود باز گردم.

خداداد در پايان گفت: در شرايط روحي مناسبي قرار دارم گرچه همه مي‌دانند از دست دادن المپيك بسيار دشوار بود و خداوند را سپاسگذارم كه كمك كرد تا بتوانم به شرايط ايده‌آل بازگردم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید