خرید شال رد شایعات مربوطه به دیدار ولایتی – قرضاوی

سفارت جمهوري اسلامي ايران در عربستان در واكنش به تحريف اخبار ديدار ولايتي و قرضاوي در دوحه بيانيه‌اي مطبوعاتي منتشر كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس سفارت كشورمان در رياض در اين بيانيه مطبوعاتي اعلام كرد: گفتگوي مقامات جمهوري اسلامي ايران و شخصيت‌هاي مذهبي و سياسي جهان اسلام همواره در چارچوب رايزني‌هاي مستمر با هدف تقويت ديدگاه‌هاي وحدت اسلامي صورت مي‌گيرد و اين امر در راستاي سياست‌هاي اصولي جمهوري اسلامي ايران به منظور تقويت همبستگي اسلامي و مقابله با توطئه‌ها و مخاطرات روزافزون رژيم صهيونيستي در قبال امت اسلامي است.

همچنين در بيانيه مطبوعاتي سفارت ايران در رياض آمده است: انتشار اخبار واهي در قبال ديدارهاي صورت گرفته هرگز نمي‌تواند پيوندها و اخوت موجود بين مقامات، انديشمندان و علماي كشورهاي اسلامي را مخدوش كند و پردازش اينگونه اخبار مغاير اخوت و وحدت اسلامي است و ارزش خبري ندارد.

در بخش ملاحظه اين بيانيه مطبوعاتي و در اشاره به سابقه اين خبر آمده است: روزنامه الوطن و شبكه العربيه گزارش مغرضانه‌اي را منتشر كرده بودند كه ديدار ولايتي و هيئت همراه با قرضاوي در دوحه و در حاشيه اجلاس قدس با هدف عذرخواهي از وي بوده است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید