خرید شال صدرنشيني پتروشیمی تبریز در تور كرمان

سومين مرحله‌ي تور بين‌المللي دوچرخه‌سواري كرمان با صدرنشيني قادر ميزباني به پايان رسيد.

به گزارش خبرنگار ورزشي ، در سومين مرحله‌ اين تور كه در رشته‌ي تايم تريل تيمي به مسافت 10 كيلومتر داخل شهر كرمان برگزار شد، تيم پتروشيمي تبريز با زمان 11 دقيقه و 24 ثانيه و 43 صدم ثانيه در صدر ايستاد. شهرداري مهريز يزد با زمان 11 دقيقه و 41 ثانيه و 29 صدم ثانيه دوم شد و تيم مس نوين كرمان با زمان 11 دقيقه و 42 ثانيه و 9 صدم ثانيه مكان سوم را به خود اختصاص داد.

بدين ترتيب و پس از برگزاري سه مرحله از تور كرمان قادر ميزباني از تيم پتروشيمي تبريز با زمان 2 ساعت و 28 دقيقه و 26 ثانيه در صدر قرار دارد و پيراهن طلايي را برتن مي‌كند. عباس سعيدي‌تنها از تيم شهرداري مهريز يزد با زمان 2 ساعت و 28 دقيقه و 29 ثانيه در جاي دوم قرار دارد و حميد شيري هم تيمي او با 21 ثانيه اختلاف مكان سوم را به خود اختصاص داده است.

در رده‌بندي تيمي سه مرحله نيز تيم پتروشيمي تبريز با زمان 7 ساعت و 3 دقيقه و 48 ثانيه در صدر قرار دارد . شهرداري مهريز يزد با 9 ثانيه اختلاف نسبت به تيم نخست دوم است و قزاقستان با زمان 7 ساعت و 5 دقيقه و 30 ثانيه سوم است.

فردا مرحله چهارم این رقابتها با برگزاری رشته استقامت جاده به مسافت 90 کیلومتر در مسیر کرمان – ماهان – کرمان پیگیری خواهد شد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید