خرید شال كوراني: اشتباه كردم اما پشيمان نيستم

كوين كوراني در توضيح دلايل خروجش از تيم ملي فوتبال آلمان تصديق كرد: اشتباه كردم كه بدون اجازه رفتم.

به گزارش ايرنا و به نقل از خبرگزاري فرانسه، اين بازيكن ‪ ۲۶‬ساله شنبه از روي نيمكت ذخيره‌هاي تيم ملي فوتبال آلمان شاهد پيروزي ‪ ۲‬بر يك تيمش مقابل روسيه در مقدماتي جام جهاني بود اما قبل از پايان مسابقه، ورزشگاه را بدون اطلاع به مسوولان تيم ترك كرد و حتي در هتل محل اقامت بازيكنان نيز به آنها ملحق نشد.

بر همين اساس يوآخيم لاو سرمربي تيم ملي فوتبال آلمان اعلام كرد، دوباره كوراني را به تيم دعوت نخواهد كرد.

اوليور بيرهوف مدير تيم ملي آلمان نيز در اين‌باره اظهار داشت: رفتار كوين قابل تحمل نيست.

اكنون كوراني به اشتباه خود اعتراف كرده و از لاو عذر خواسته است اما سرمربي معتقد است، هيچ راهي براي بازگشت او به تيم ملي وجود ندارد.

اين بازيكن به نشريه بيلد گفت: نمي‌توانستم ديگر تحمل كنم. در جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬بازي نكرده بودم و در يورو ‪ ۲۰۰۸‬با آنكه در شرايط خوبي از نظر آمادگي قرار داشتم، به ندرت به زمين فرستاده شدم.

وي افزود: قبل از اينكه به تيم ملي بپيوندم براي شالكه دو گل زده بودم اما در دورتموند هم روي نيمكت نشستم. فقط مي‌خواستم از آن وضعيت فرار كنم . شرايط بسيار بسيار سختي براي من است. آرزو مي‌كنم هيچكس دچار آن نشود.

كاري كه من انجام دادم روي تيم تاثير گذاشت. اشتباه كردم. تلفني هم از مربي عذرخواهي كرده ام.

كوراني كه ‪ ۵۲‬مسابقه ملي در كارنامه دارد با وجود اين ادامه داد كه اصلا پشيمان نيست.

ماجراي عجيب رفتن او از تيم ملي ريشه در قبل از جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬و زماني دارد كه توسط يورگن كلينزمن سرمربي وقت تيم ملي آلمان در آستانه مسابقات، از تركيب بازيكنان خط خورد.

وي با اينكه موفق شد دوباره جايگاه خود را در تيم ملي آلمان به دست بياورد و به اين تيم در صعود به يورو ‪ ۲۰۰۸‬كمك كرد، در جريان اين رقابت ها روي نيمكت نگه داشته شد اگرچه ماريو گومز نيز نتوانست آنچنان كه بايد در پست او بازي كند.

كوراني گفت: روي كاري كه كرده ام ايستاده ام و پشيمان نيستم. اين كار نتيجه اتفاقات سه سال گذشته بود. به عنوان يك بازيكن و يك انسان ديگر نمي توانستم تحمل كنم.

بنابراين گزارش، با وجود عذرخواهي كوراني، سرمربي تيم ملي آلمان اعلام كرد ، تصميمش عوض نخواهد شد.

لاو گفت: ما با هم صحبت كرديم و او عذرخواهي كرد و توضيح داد كه كارش اشتباه بوده است. عذرخواهي او را پذيرفتم اما تصميمم عوض نمي‌شود.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید