خرید شال وحشت از قاتل شب‌رو در اطراف شیراز

مردی حدود 28 ساله تاكنون دو نفر را كشته و یك نفر را مجروح كرده است. او اواخر شب به مغازه‌های سوپرماركت مورد نظرش حمله‌ور شده و پس از سرقت پول، با اسلحه كلت به سمت مالك سوپرماركت شلیك كرده است.

به نوشته کارگزاران، نخستین قتل ابتدای مهرماه سال جاری در یك مغازه سوپرماركت در حدود ساعت 23 رخ داد. مرد قوی‌هیكل با تهدید سلاح كلت وجوه نقد را سرقت كرد اما با مقاومت مغازه‌دار روبه‌رو شد. او برای فرار اقدام به شلیك به سمت سر مغازه‌دار كرد و متواری شد.

دومین قتل اما در منطقه غلات در پنج‌كیلومتری شهر شیراز رخ داد و این‌بار هم مرد جوانی پس از شلیك گلوله و قتل مغازه‌دار با موتورسیكلت متواری شد. هر چند كه سرهنگ محمدی، رئیس پلیس آگاهی استان فارس به خبرنگار ما گفت كه این قتل نمی‌تواند ارتباطی با قتل قبلی داشته باشد اما به گفته شاهدان در هر دو جنایت، قاتل با موتورسیكلت متواری شده است.
سرقت مسلحانه دیگر ساعت چهار بامداد و چهاردهم مهرماه رخ داد. مردی قوی‌هیكل با حمله به یك سوپرماركت در «گیوم» شیراز قصد سرقت وجوه نقد را داشت كه با مقاومت مالك سوپرماركت روبه‌رو شد. مغازه‌دار كه خود نیز ورزشكار بود موفق شد حتی كاپشن سارق را كه قصد فرار داشت از بدنش بكند، اما او با سلاح كلت به سمت سر مغازه‌دار شلیك كرد. تیری كه از بالا به چشم وی اصابت كرد از چانه‌اش بیرون آمد، اما مرد جوان خوش‌شانس بود و زنده ماند. او چشم چپ خود را از دست داده و هم‌اكنون در بیمارستانی در شیراز بستری است. قاتل كه در جریان درگیری اسلحه‌اش را در مغازه‌ها جا گذاشته بود پس از فرار با موتورسیكلت خود به یك چادر عشایری در اطراف شهر رفت و اسلحه‌ای كه عشایر در چادر داشتند را سرقت كرد و متواری شد. همان شب یك مرد افغان در منطقه با شلیك اسلحه به قتل رسید و اموالش به سرقت رفت كه گفته می‌شود به احتمال زیاد این قتل هم از سوی قاتل فراری رخ داده است.

پس از وقوع این حوادث متوالی، تمامی مغازه‌ها در این منطقه باید ساعت 30/20 تعطیل شوند. با توجه به اینكه این جنایات از سوی راكب یك موتورسیكلت رخ داده است و تصاویر چهره‌نگاری شده وی نیز به‌دست آمده است، دوشنبه این هفته ماموران پلیس در پی شناساییی و دستگیری قاتل، اقدام به بازرسی موتورسیكلت سوران مظنونان می‌كنند تا موفق به دستگیری وی شوند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید