خرید شال توبیخ کتبی نیکبخت واحدی

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دو بازیکن تیم های استقلال و پرسپولیس را به محرومیت و پرداخت جریمه نقدی محکوم کرد.

به گزارش مهر، حسین کاظمی به دلیل برخورد نامناسب با بازیکن تیم پرسپولیس و تایید نماینده ویژه سازمان لیگ وی به پرداخت مبلغ 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و تیم خود را به مدت یک جلسه نمی تواند همراهی کند. همچنین بیژن کوشکی نیز به دلیل تخلفاتی که انجام داده تا اطلاع ثانوی محروم می باشد.

علیرضا نیکبخت نیز به علت تخلفی که بعد از تعویض دربازی انجام داده به توبیخ کتبی و درج در پرونده و پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه نقدی برای بازیکن تیم ابومسلم
به علت تخلف صورت گرفته از سوی وحید عسگری – بازیکن شماره 20 ابومسلم ، وی به مبلغ 10میلیون ریال درجریان بازی ابومسلم و فجر شهید سپاسی جریمه شد. نامبرده به مدت یک جلسه از همراهی تیمش در مسابقات محروم بود که یک جلسه محرومیت را پشت سر گذاشته است.

محرومیت 2 جلسه ای دروازبان پگاه گیلان
جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای رسیدگی به تخلف علی نظر محمدی دروازبان پگاه گیلان در حالی برگزار شد که وی به مدت 2 جلسه از همراهی تیمش در مسابقات محروم و به پرداخت 5 میلیون ریال جریمه شد. تغییر جلسه رسیدگی به مشکلات مربی شیرین فراز کرمانشاه نشست کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مبنی بر دریافت وجه ایوان دراکسویچ – مربی شیرین فراز کرمانشاه و همچنین شکایت باشگاه فوق مبنی بر ترک و غیبت در تمرینات تیم از سوی دراکسویچ درتاریخ شنبه 18 آبانماه راس ساعت 16:00 برگزار می شود.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید