خرید شال كلهر: هيچ نيازي به مذاكره با آمريكا نداريم

مشاور رسانه‌اي رئيس جمهور گفت: امروز آمريكا محتاج مذاكره با ايران است و ما هيچ نيازي به مذاكره با اين كشور نداريم.

به گزارش فارس، مهدي كلهر امشب بعد از نماز مغرب و عشا در مصلاي شهر صومعه‌سرا را يك منطقه دلاورپرور و مبارزخيز دانست و افزود: بزرگ‌مرداني كه در اين سرزمين به دنيا آمدند و فكر استقلال و عزت را در اين كشور منتشر كردند بسيار سرشناس هستند.
كلهر با اشاره به مصاحبه اخير خود با شبكه‌هاي داخلي اظهار داشت: شايعاتي راجع به اينكه ايران مشغول مذاكره با آمريكا است و نام شخصي در اين زمينه برده مي‌شود، شكل گرفت كه نوعي خفت را اعلام مي‌كرد البته در رسانه‌هاي خود بازتاب چنداني در اين زمينه نداشتيم ولي اين موضوع در رسانه‌هاي بيگانه بازتاب گسترده‌اي داشته است.
مشاور رسانه‌اي رئيس جمهور تاكيد كرد: امروز آمريكاست كه محتاج مذاكره با ماست و ايران هيچ نيازي به مذاكره با آمريكا نداريم.
وي اضافه كرد: در زمان جنگ تحميلي براي خريد ابزارهايي به آمريكا پول پرداخت كرديم كه آمريكا با وجود دريافت پول‌ها از دادن ابزارها به ما خودداري كرد و ما امروز ديگر احتياجي به آن ابزارهاي قراضه نداريم و اين ساده لوحي است كه فكر كنند پيشرفت‌هاي 30 سال گذشته، امروز مورد استفاده قرار مي‌گيرد.
كلهر با بيان اينكه چشم مردم منطقه به ايران است، تصريح كرد: تمام مردم آمريكاي جنوبي و لاتين آرزويشان اين است كه مثل ايران گام بردارند.
وي خاطرنشان كرد: ما بارها اعلام كرده‌ايم و باز هم اعلام مي‌كنيم كه هيچ احتياجي به مذاكره با آمريكا نداريم و اگر لازم باشد مذاكره كنيم به گفته رئيس جمهور كشورمان در شرايط عادلانه اين كار انجام مي‌شود و اينگونه نيست كه چاقو در پشت گردن ما بگذارند و بگويند حالا بنشينيد و مذاكره كنيد.
كلهر اذعان داشت: ما ايران 30 گذشته نيستيم كه سيم‌خاردار وارد كنيم و امروز خبر صنايع هوا فضاي ما تن بزرگان را مي‌لرزاند.
وي گفت: سرزمين ما دلاورخيز بوده و در وجب به وجب آن افتخار پرورش يك شهيد، جانباز و ايثارگر است.
كلهر با اشاره به اينكه طاغوت‌ها يك‌مرتبه از بين مي‌روند، بيان داشت: حكومت طاغوت با حكومت‌هايي كه يك روزي سالم بودند تفاوت دارد.
وي افزود: آمريكا قريب به 29 سال است كه امور داخلي ما دخالت مي‌كند و رديف بودجه سالانه خود را كه معادل 72 ميليارد دلار است براي براندازي جمهوري اسلامي كنار مي‌گذارد ولي به فرموده رهبر معظم انقلاب بايد استقامت داشت كه پيروزي نزديك است به شرطي كه مراقب باشيم به ظلم و ظالم تكيه نكينم.

مشاور رسانه‌اي رئيس جمهور تصريح كرد: وظيفه ما در هر سه قوه مجريه، مقننه و قضاييه خدمتگزاري است همان‌ طوري كه انقلاب ايران يك ملت ذليل شده را در تاريخ به قله عزت رساند، اكنون اين قله عزت پاسداري مي‌خواهد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید