خرید شال نشست بي‌خبر مرادي

رئيس فدراسيون شنا، شيرجه و واترپلو در نشستي با حضور برخي خبرنگاران، برنامه‌هاي خود را براي انتخابات دبيركل كميته ملي المپيك تشريح كرد.

به گزارش فارس، وحيد مرادي، رئيس فدراسيون شنا، شيرجه و واترپلو پيش از اين براي پست دبيركلي دهمين دوره انتخابات كميته ملي المپيك نامزد شده بود كه با شكست مواجه شد.

وي براي دومين بار، در اين دوره نيز براي احراز اين پست ثبت نام كرده است. بر اين اساس، ساعتي پيش در نشستي با حضور برخي رسانه‌اي‌ها در محل فدراسيون، گزارشي از اهداف و برنامه هاي خود را ارائه كرد.

تا كنون خبر رسمي از اين نشست مخابره نشده است. البته روابط عمومي فدراسيون شنا، شيرجه و واترپلو برگزاري اين جلسه را تكذيب كرده است.

پيش از اين، وحيد مرادي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اعلام كرده بود كه حاضر به شركت در انتخابات كميته ملي المپيك نيست.

وي به فارس گفته بود: “در دوره پيش براي سمت دبيركلي كميته نامزد بودم و احراز اين پست نيز كاملا قطعي شده بود؛ اما به دلايلي برخي از اين امر جلوگيري كردند. با اين وجود، براي اين دوره فعلا برنامه اي ندارم و ترجيح مي‌دهم در اين انتخابات شركت نكنم و براي افرادي كه قصد وارد شدن به اين عرصه را دارند آرزوي موفقيت مي‌كنم.” البته در عمل، ‌عكس اين گفته روي داد.

انتخابات كميته ملي المپيك مهر ماه برگزار مي‌شود و رئيس، دبيركل و ساير سمت‌ها براي چهار سال آينده با انجام راي گيري مشخص خواهند شد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید