خرید شال نكونام: پیروزی عادلانه بود

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان برتری 2 بر یک در بازی مقابل کره شمالی را نتیجه ای عادلانه برای ایران خواند و گفت: ما به این سه امتیاز نیاز داشتیم که خوشبختانه به آن دست یافتیم.

به گزارش مهر، جواد نکونام پس از برتری 3 بر یک تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل کره شمالی با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: بازی مقابل کره شمالی یکی از دشوارترین مسابقات تیم ملی فوتبال کشورمان در مرحله انتخابی جام جهانی بود. ما در این بازی به غیر از 20 دقیقه پایانی تیم برتر زمین بودیم و بحق توانستیم برتری را از آن خود کنیم.

وی در خصوص تغییر روند بازی در دقایق پایانی گفت: کره شمالی پس از دریافت گل دوم چیزی برای از دست دادن نداشت. به همین خاطر با فشار زیاد و ارسال توپهای بلند بدنبال گلزنی بود که روی همین مسئله چندین بار دروازه ما تهدید شد و یک گل نیز دریافت کردیم.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان با ابراز خرسندی از کسب اولین پیروزی در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی گفت: به عقیده من نتیجه عادلانه ای رقم خود . شما نباید فقط به موقعیت های گل کره شمالی در نیمه دوم توجه کنید. اگر قرار بود تمام موقعیت ها گل شود تیم ما در نیمه نخست باید سه گل به ثمر می رساند.

خبرنگاری از نکونام در خصوص عملکرد خودش و مهدی مهدوی کیا در مصاف با کره شمالی پرسید که وی گفت: ما نمی توانیم در خصوص عملکرد خود اظهار نظری داشته باشیم اما مهدی امروز از بازیکنا ن خوب ایران بود. او در بازگشت دوباره به تیم ملی تاثیر بسزایی در ثبت این پیروزی داشت.

هافبک ایرانی تیم فوتبال اوساسونا اسپانیا در خصوص تغییراتی که در راس کادر فنی این تیم اعمال شده است گفت: طی چند روز گذشته در ایران بودم و از شرایط تیم اوساسونا بی خبرم . فقط خبردار شدم که سرمربی تیم ما برکنار شده است. سیگاندا مربی خوبی برای ما بود و متاسفم که او دیگر در اوساسونا نیست. با این حال من نیز مانند دیگر بازیکنان تلاش می کنم تا به روند رو به رشد خود در تیم اوساسونا تداوم بخشم و کماکان از بازیکنان ثابت این تیم باشم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید