خرید شال حاشيه حضور کردان در نشست ائمه جمعه

در خلال برگزاري بيستمين گردهمايي ائمه جمعه سراسر کشور از بسياري مديران و مسئولان نظام از جمله رؤساي قواي سه‌گانه، رئيس مجلس خبرگان و مجمع تشخيص مصلحت نظام و تعدادي از وزرا و ديگر دست‌اندرکاران براي سخنراني و تبادل نظر با ائمه جمعه دعوت شده است.

به گزارش البرز، ديروز نيز علي کردان، وزير کشور، يکي از مدعوين براي سخنراني بود که جنجال پيش از حضور او پشت جايگاه، تنها حاشيه پررنگ اين جلسه بود.

اين گزارش حاکي است، هنگامي که مجري برنامه وزير کشور را با عنوان «دکتر علي کردان» براي سخنراني به جايگاه دعوت کرد، بناگاه امام جمعه يکي از شهرستان‌هاي استان آذربايجان شرقي با فرياد بلند به اين عنوان اعتراض کرد، فريادهاي اين روحاني با زمزمه‌هاي ديگر ائمه جمعه همراه بود، اما اين روحاني شجاع با فرياد بلند به مجري اعتراض کرد که «چرا به کسي که خودش اعتراف کرده دکترايش ساختگي است و حتي فوق ليسانيس و ليسانس هم ندارد، عنوان دکتر داده مي‌شود؟»

اين گزارش مي‌افزايد: کردان وقتي پشت تريبون قرار گرفت، بدون کوچکترين اشاره و واكنشي سخنراني كرد؛ اظهارات او عينا از خبرگزاري ايرنا براي آگاهي مخاطبان منتشر مي‌شود:
دشمنان براي جمهوري اسلامي ايران عمليات رواني سنگيني تدارک ديده‌اند و همه بايد در برابر توطئه‌ها و عمليات رواني دشمن هشياري خود را حفظ کنيم.

به گزارش ايرنا، علي کردان در بيستمين گردهمايي ائمه جمعه سراسر کشور، با اشاره به چالش‌هاي امنيتي کشور و عمليات رواني دشمنان گفت: در سال‌هاي آينده در کشورهاي در حال توسعه، جنبش‌ها و چالش‌هايي در شرف شکل‌گيري است که بي توجهي به هر کدام از آنها، مي‌تواند معضل امنيتي براي جامعه ما ايجاد کند.

وي به اقدام گسترده جمهوري اسلامي ايران براي مقابله با تهديدات اشاره کرد و گفت: با وجود طرحي که عبدالمالک ريگي پياده کرده بود تا اقدامات ديگري در مرزهاي شرقي کشور انجام دهد، با واكنش قوي جمهوري اسلامي ايران روبه‌رو شد و ما موفق شديم چهار تن از اشرار بزرگ را که يکي از آنها رباينده امام جمعه فهرج بود، در عملياتي به هلاکت برسانيم.
وزير کشور افزود: با هلاکت اين عنصر شرور، موفق شديم همه عوامل عبدالمالک ريگي را به هلاکت برسانيم که خودش نيز آواره شده است.

وزير کشور با اشاره به اين که غربي‌ها جنگ نرمي را ضد ايران طراحي کرده‌اند، گفت: دشمنان تهاجم نظامي به جمهوري اسلامي را عملي نمي‌دانند. به همين دليل، استفاده از عمليات نرم را با نفوذ به درون مجموعه جمهوري اسلامي آغاز کرده‌اند و موضوع را از درون پيگيري مي‌کنند.
کردان با بيان اين که شکي نيست كه اين عمليات در بيرون از ايران طراحي مي‌شود، گفت: در اين بخش دشمنان بحث دولت را مطرح و عمليات رواني سنگيني را اعمال کردند.

وزير کشور گفت: بايد مراقبت کنيم که خودمان براي عمليات طراحي شده دشمنان ابزار نشويم.
وي افزود: ما به عنوان مدافعان انقلاب، بايد اين تلاش را خنثي و زمينه را براي مشارکت بيشتر مردم در انتخابات رياست جمهوري اين دوره با بالا بردن نشاط اجتماعي فراهم کنيم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید